Італія на шляху до виходу із єврозони

31 мая 2018, 17:09
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
32
Італія на шляху до виходу із єврозони

У травні 2018-го, путч не міг привести до перемоги. Італія кардинально змінилася.

Грандіозна політична драма, що розгорнулася в Італії – державі – засновниці ЕЄС, не могла не трапитися. Питання полягало лише в тому, наскільки потужними стануть наслідки цієї грандіозної драми для самої Італії, ЄС та Європи.

ЄС вже давно перейшов всі межі, які перетинати заборонено і ЄС втратив будь-які орієнтири, щоб довести необхідність свого подальшого існування. Те, що Європу вже, як мінімум, десять років, треба рятувати від Європейського Союзу, абсолютно очевидно. Чи почне цей процес, якого вже не уникнути, Італія – питання відкрите?

Європейський Союз здійснив путч в Італійській Республіці у 2011 році, коли від влади був відсторонений прем’єр Берлусконі. Уряд, який отримав мандат від народу, був зметений ЄС за допомогою Німеччини на чолі з Меркель та оскаженілими єврократами. В Римі був встановлений режим   оскаженілих єврофанатиків на чолі із Маріо Монті. Саме тоді зароджувалася сучасне італійське повстання – проти ЄС, за вільну та незалежну Італію.

У травні 2018-го, путч, який вчинили ті ж самі – Німеччина на чолі із тією ж Меркель, євробожевільні з Брюсселю за допомогою їхніх італійський протеже на чолі з президентом Маттареллою, не міг привести до перемоги, як це було сім років тому.

Італія кардинально змінилася. Італія стала однією із головних держав, у якій більшість громадян чітко виступають проти членства країни, як в єврозоні, так і в ЄС.  І, головне, італійці надали народний мандат для таких змін політичним силам, які чітко підтримують головні вимоги народу.

Кажуть, що союз «Руху 5 зірок» та Ліги є неприроднім. Невже? А чому ж ці сили-переможці змогли укласти спільний «Договір дій для Італії», який ввів єврократів та євро ідіотів у стан параної та всеохоплюючого жаху. У Брюсселі зрозуміли, що те, що вони наробили, в першу чергу, в інших державах єврозони – Греції, Іспанії, Португалії, на Кіпрі, зробити в Італії не вдасться.

Тому й захлинувся брюссельський путч проти італійської демократії. Тому такими відвертими стали суперечки на найвищих шаблях влади в ЄС. Проти Італії вони, майже, беззбройні.

Наразі, як виглядає, перед Італією є два варіанти, як жити після провалу путчу проти їхньої країни.

Варіант перший - «Руху 5 зірок» та Ліга, та можливо ще «Брати за Італію» формують уряд Республіки, можливо, на чолі із тим самим Джузеппе Конте, не включаючи до його складу 81-річного професора Паоло Савону. Але, все рівно, новий уряд, якщо буде сформований, вкрай швидко збагне, що для втілення реформ, які записані у «Договорі», буде необхідно залишити єврозону.

Другий варіант, у країні оголошуються позачергові вибори, які відбудуться влітку та на яких абсолютно переконливо переможуть  «Рух 5 зірок» та Ліга. Й тоді прем’єрство лідера Ліги Маттео Сальвіні стане, майже, невідворотнім. Але, ті позачергові вибори, якщо вони будуть оголошені, стануть свого роду референдумом щодо виходу Італії з зони євро, а, можливо, що й щодо виходу із ЄС.

Кажуть, що перемога «Руху 5 зірок» та Ліги грає на руку Кремлю. Та коли Італія почне виходити із єврозони, такі розмови будуть виглядати, як дитячий вереск, коли остаточно рухне євросоюзівська система, яка саме і є сучасним головним союзником Кремля на європейському континенті.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.