Історичне рішення Трампа. Режим Ким Чен Ина повинен бути знищений

25 мая 2018, 11:57
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
39
Історичне рішення Трампа. Режим Ким Чен Ина повинен бути знищений

Саме зараз, після відмови Дональда Трампа, розпочинається справжня та відкрита битва навколо Північної Кореї за домінування у цілому Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Колись, напевно, стане відомо, чому Президент США Трамп хотів зустрітися із Ином – керівником найбільш безумного та жорстокого у світі режиму. Що, майже, зрозуміло, так це те, що ключову роль у відміні, запланованого на 12 червня 2108 року, саміту між Трампом та Ином, зіграли три ключові фігури в Білому Домі – Майк Пенс, Майк Помпео та Джон Болтон.

При цьому, останні прямі та безжалісні атаки на Віце-Президента США з боку північно-корейських дикунів, треба розглядати лише, як тло, за яким приховувалися істинні цілі пхеньянського режиму. А точніше, істинні наміри справжніх поводирів Ким Чен Ина – китайського президента Сі та російського – Путіна.

Саме зараз, після відмови Дональда Трампа, яку він публічно оприлюднив у своєму листі до північно-корейського диктатора, розпочинається справжня та відкрита битва навколо Північної Кореї за домінування у цілому Азійсько-Тихоокеанському регіоні. При цьому, для  Кремля – ця битва є вкрай гарним та вчасним відволікаючим елементом від головних цілей Москви, якими є Близький Схід, Україна та Європа.

Трамп, в першу чергу, та ціла його адміністрація повинні були збагнути, що для безумного режиму Ина  -  ядерна зброя,  це як «охоронна грамота», від якої цей режим ніколи добровільно не відмовиться. Якщо, лише, не змусить це зробити комуністичний режим у Пекіні. А пекінський режим не буде цього робити.

Президент Трамп повинен, нарешті, усвідомити, що для того, аби знищити ядерну загрозу, що походить від Північної Кореї, треба знищити божевільний режим Ина.

Ким Чен Ин та його режим злякалися серйозно, коли до північно-корейських берегів півроку тому, одночасно підійшли три американські авіа - несучі групи.  Але, як я й передбачав, сотні мільйонів доларів були витрачені, буквально, ні на що, щоб через деякий час та армада поплила від берегів Північної Кореї, залишивши диктатора Ина при владі. Тоді Пхеньян, а головне, Пекін та Москва, зрозуміли, що Білий Дім готовий йти на поступки, які йому будуть продиктовані. Але, те розуміння відбувалося в часи Тіллерсона та Макмастера. Зараз у Білому Домі часи Помпео та Болтона.

Авіа-несуча армада США повинна повернутися до північно-корейських берегів.

Всі військові навчання із Японією та Південною Кореєю повинні бути відновлені.

На території Південної Кореї, як й було домовлено, повинні розпочатися роботи по розміщенню новітніх американських систем ПРО.

Зі всіма союзниками в азійсько-тихоокеанському регіоні США повинні підтвердити союзницькі політичні, безпекові та оборонні зобов’язання.

Вашингтон повинен перестати бавитися із «союзницькими мантрами» із європейськими партнерами, втрачаючи час та стратегічну ініціативу.

І, головне, Білий Дім Дональда Трампа повинен увійти у пряме геостратегічне зіткнення із режимами у Пекіні та Москві. Скоріше, нарешті збагнути, що Сі та Путін вже здійснюють те геостратегічне зіткнення, а Трамп лише наближається до розуміння, що це зіткнення вже має місце.

І Трамп та його радники також повинні зрозуміти, що Ин зірвав зустріч ще й тому, що Трамп розірвав та знищив іранський ядерний папір. Значить, Президент США зробив все повністю правильно.  Тепер настала черга для знищення  режиму Ким Чен Ина.

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.