НАТО – Україна. Погром відносин. Порошенко, Меркель, Путін, Клінтон та інші

29 апреля 2018, 15:16
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
159
НАТО – Україна. Погром відносин. Порошенко, Меркель, Путін, Клінтон та інші

Меркель готувалася до цього давно. Як мінімум, десять років. Можна припустити, що, якщо б ще одна соратниця Путіна – Клінтон, перемогла, НАТО вже б не існувало.

Порошенко із своєю камарильєю є тотально антинатовськими чинниками. Це доконаний факт. Починаючи від саміту в Уельсі до саміту у Варшаві, та до сучасного, цілковитого блокування всіх відносин України із Альянсом. Свідомого та узгодженого блокування.

Таке блокування в інші часи могло б бути сприйнято, як свого роду політичні, брудні вихиляси про-путніських ставлеників в Україні, якими Порошенко, Клімкін та інші елементи є. Ситуація стала зовсім іншою, коли повернулися часи силової стратегічної політики та силової конкуренції. Часи, коли Україна, на наших очах, стає, або вже стала, «буферною», або «граничною»  державою. Державою, яка, до сих пір,  наодинці захищає східні та південні фланги Альянсу. Замість того, аби захищати ці фланги разом із Альянсом.

Захищає поки що. Всупереч волі Порошенко та наказів, які він отримає з Москви, Берліну та далі.

А що станеться, в тому числі, з НАТО, коли Україна, або відмовиться, або буде не в змозі ці фланги Альянсу захищати?

Порошенко утворив антиукраїнську коаліцію на чолі із ним самим, його вчителем та соратником - Путіним, та найближчою соратницею Путіна – Меркель. Ця антиукраїнська коаліція, звичайно, в першу чергу, проти України. Але, й проти НАТО.

НАТО, фактично, паралізовано. Ця все було заплановано. Союз Меркель-Путіна в дії. Яким фундаментально недалекоглядним треба було бути, щоб надати ФРН можливість привести Альянс до нинішнього стану паралічу, занепаду та розколу. Замість того, аби «викинути» ФРН із НАТО, разом із союзниками Німеччини, на кшталт Бельгії, Люксембургу, Італії та іншими. А після того утворювати нове НАТО із Україною, але без Порошенко.

Зараз час втрачений. Меркель це знає. Ось чому вона відкрито розпочала курс на знищення НАТО. Курс, який, майже достеменно, був узгоджений із Кремлем та Путіним.

 У лютому минулого року, колишня головна комсомолка ГДР летіла до Трампа, щоб оголосити свій, спільний із Путіним, ультиматум. Натомість, отримала ультиматум від президента Трампа.

На саміті НАТО у травні минулого року, Меркель та її союзники,  зрозуміли, що Трамп – це їх ворог. Й розпочали дії, як проти Трампа, так й проти НАТО. Все це узгоджено із Кремлем, жодних сумнівів. Треба було лише почекати цьогорічної поїздки Меркель до Білого Дому.

Дочекалися. Прямо на спільній прес-конференції, путінська соратниця – Меркель оголосила, що «світовий порядок, який існував після завершення Другої Світової війни завершився». А немовби це було ще невідомо? Справа не втому, що комсомолка ГДР про це оголосила. Справа в тому, що вона це сказала в Білому Домі й сказала це Трампу. І кажучи це, Меркель чітко та публічно  дала зрозуміти, що, в тому числі, вона бере курс на знищення НАТО.

Меркель готувалася до цього давно. Як мінімум, десять років. Пам’ятаєте Бухарест. Готувала демонтаж Альянсу, як виглядає, разом не тільки з Путіним, але й з Обамою та Хілларі Клінтон. Можна припустити, що, якщо б ще одна соратниця Путіна – Клінтон, перемогла, НАТО вже б не існувало.

Ставленики Меркель, а значить й Путіна, на всіх щаблях ієрархії НАТО, як цивільних, так і військових. І вони зараз почнуть діяти найбільш агресивно, але й підступно. Проти НАТО, проти України, проти США, проти справжніх союзників США та справжніх прихильників євроатлантичної єдності.

Вони вже почали діяти, за всіма стратегічними напрямками, ті представники нинішнього, найбільш реакційного, німецького уряду. Жахливий приклад – німецька співробітниця в НАТО – Герлінда Нейхус, яка почала неприховану політичну атаку на представників українського аналітичного середовища Але, це атака не проти українських євроатлантичних аналітиків та експертів. Це атака, таких як Нейхус, проти України та проти НАТО. В час, коли структури Альянсу в Україні тотально дезорієнтовані та, фактично, паралізовані.

Можливо, саміт Альянсу у 2018 році, буде одним із останніх в його історії, Можливо, навіть взагалі останнім. Якщо в НАТО залишити Німеччину, тоді, напевно, останнім. Трамп це знає. Путін це також знає. Але, вирішувати президенту США Дональду Трампу. Й, схоже, рішення він вже незабаром ухвалить. Якщо вже не ухвалив.

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.