Німеччина повинна бути виключена з НАТО? Як мінімум, призупинено її членство

24 апреля 2018, 12:08
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
59
Німеччина повинна бути виключена з НАТО? Як мінімум, призупинено її членство

За всіма стратегічними напрямками діють представники нинішнього, найбільш реакційного, німецького уряду, включаючи структури Альянсу. Та це не головне, тому що йдуть накази на знищення НАТО самого.

Навіщо ФРН була запрошена до НАТО у 1955 році залишається загадкою? Політичні лідери держав-членів та керівники Альянсу тоді користувалися принципом «Germany in» не маючи можливості проектувати членство Німеччини в НАТО на багато десятиріч вперед.

Зараз вже можна стверджувати, що замість «Germany in» треба було стримувати потенційну агресію Радянського Союзу шляхом розташування максимальної кількості військ держав-членів НАТО на німецькій території без членства ФРН в Організації. Тим самим, досягаючи двох надзавдань: стримувати СРСР та стримувати ФРН.

Більше того, після об’єднання Німеччини, її тим більше треба було виключити з НАТО. В кінці кінців, було чітко обіцяно, що об’єднана ФРН не буде членом Альянсу. Все було зроблено навпаки й зараз НАТО,та вся Європа пожинають плоди тотально дестабілізуючої недалекоглядності.

Зараз ФРН є найбільшою загрозою для НАТО, Європи та далі. Як, виключно, з геостратегічної точки зору, так із, виключно, технічних речей, які цілковито та руйнуючи впливають на геополітичний стан.

ФРН знизила свої витрати на оборону з 67,2 млрд. доларів у 1991 році до 50, 62 у 2000 році, та до 42, 87 у 2015-ому. Оборонні витрати впали з 2,2 % ВВП у 1991 році до 1, 49 % у 2000 році, та до 1, 11 % у 2015. Активний військовий персонал зменшився з  467 000 у 1991 до 321 000 у 2000 році,та до 181 207 тисяч у 2015. Кількість бойових танків впала з 7 000 у 1991 до 2 815 у  2000, та до 410 у 2015. Кількість бойових літаків впала з 638 у 1991 році до 457 у 2000, та до 237 у 2015 році.

Ці реальні, але страхітливі показники, що прямо впливають на геополітичне позиціювання ФРН, як безпосередньо всередині НАТО, так і за її межами. Фактично, зараз ФРН стало найбільш небезпечної державою-членом НАТО. Починаючи від операції в Іраку та завершуючи нинішньої відмовою в участі в операції проти режиму аль-Асада та його союзників у Сирії, Німеччина, вже не приховуючись, руйнує, й без того, послаблену стратегічну євроатлантичну єдність. Причому, руйнує свідомо.

В Німеччині до влади прийшли найбільш реакційні, проросійські, антиамериканські, антинатовські та антиукраїнські сили. Меркель, Штанмайєр, Маас, Габріель, Шульц – це провідне ядро нинішньої німецької, абсолютно небезпечної для Європи, НАТО та України влади.

Меркель та її найближчі сподвижники у теперішньому німецькому уряді були в авангарді боротьби проти Трампа в період президентської кампанії в США на користь Клінтон – креатури Путіна, самої Меркель та таких, як вони. Перемога Дональда Трампа стала особистою катастрофою для колишньої першої комсомолки ГДР Ангели Меркель. Дональд Трамп та його соратники добре знають про це.

Ось чому Трамп відмовився подавати руку колишній німецькій головній комсомолці, коли вона з жахом приїхала до Білого Дому у лютому минулого року.

На саміті НАТО, у травні 2017-го, Президент Трамп сказав все, або, майже все, про НАТО та союзників. Тоді Меркель із соратниками зрозуміли, що вони повинні діяти. Один із основних напрямків дій нинішнього уряду ФРН – це знищення НАТО, або блокування будь-яких абсолютно необхідних дій Альянсу, що знову ж приведе до його знищення. Жодних сумнівів в тому, що божевільні дії чітко узгоджені між двома найближчими соратниками – Путіним та Меркель.  Такі страхітливі дії цілковито підтримують відповідні європейські держави-члени НАТО. Це – основа Кремля в НАТО.

Україна ніколи не забуде політичний злочин ФРН та Меркель у Бухаресті в 2008 році. Саме той, десятирічної давнини, політичний злочин й також відкрив шлях до вторгнення російських військ в Україну. Й звичайно, Україна ніколи не вибачить ФРН та Меркель за злочинне «нормандське угруповання» та «мінський» злочин.

За всіма стратегічними напрямками діють представники  нинішнього, найбільш реакційного, німецького уряду, включаючи структури Альянсу. Жахливий приклад – німецька співробітниця в НАТО – Нейхус. І справа не у Герлінді Нейхус, яка почала неприховану політичну атаку на представників українського аналітичного співтовариства, які цілеспрямовано працюють на інтеграцію України до Альянсу. Справа в тому, що чітко виконуються  накази, які йдуть із вищих владних кабінетів влади в Берліні на знищення відносин НАТО з Україною. Та це не головне, тому що йдуть накази на знищення НАТО самого.

Білий дім це знає. Знають про це багато з європейських союзників з НАТО. 27 квітня колишня головна комсомолка ГДР, найближча соратниця Путіна, Меркель прибуде на зустріч з Президентом Трампом. Меркель прибуде до Білого Дому в стані величезного, всепоглинаючоо страху та майже агонії. Це небезпечно. Прибуде із вказівками, в тому числі, з Кремля. Трамп знає про це. Він ненавидить Меркель. І правильно робить.

І Трамп повинен врятувати НАТО, якщо захоче. НАТО без ФРН. Хоча б на деякий час Німеччина повинна бути виключена з НАТО.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.