Сучасна історія розкладу політичного та фінансового трупа Німетуллаєва С.Н.

24 апреля 2018, 10:37
0
525
Сучасна історія розкладу політичного та фінансового трупа Німетуллаєва С.Н.

Проросійська політична-тушка Німетуллаєв С.Н. наразі може стати вигнанцем навіть з країни-агресора.

Відомий своїми антиукраїнськими виступами колишній глава Генічеської РДА Німетуллаєв С.Н. настільки захопився придуманою для нього російськими кураторами роллю «шоу – мена», який виступає на пропагандистських каналах та сторінках у соцмережах, що прогавив рішення російського суду про стягнення з його сина Рустема боргу на суму біля 40 млн. російських рублів та відповідно арешту «родинного» майна.

Як нам стало відомо, це тільки частина боргових зобов’язань родини Німетуллаєвих в «російському Криму» (доречі все родинне (читай награбоване) майно зареєстровано саме на Рустема), які складають понад 700 тис. дол. США. При цьому, на даний час, російські кредитори, «піклуючись про безпеку» «колаборантів – боржників», вже розпочали процес вилучення майна, зокрема лишивши Німетуллаєвих їх вартісних іграшок – тюнінгованих «Мерседесів – Майбахів» батька та сина.

Це й не дивно, бо людина, яка навіть фактично не вміє писати, довірившись російським кураторам, мабуть бездумно сподівалась на всіляку їхню підтримку, в тому числі і у вирішенні фінансових питань. Але сталося не як гадалося…

На фоні політичного та фінансового банкрутства Німетуллаєвих, очікуємо на більш рішучі дії і української правоохоронної системи задля знешкодження каналів фінансування сепаратиста Німетуллаєва, які ще залишилися в нього в Генічеському районі Херсонської області.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.