БЛИЗЬКО 70 ЕКС-БОЙОВИКІВ ЗДАЛИСЯ СБУ І ПОВЕРНУЛИСЯ ДО МИРНОГО ЖИТТЯ

24 апреля 2018, 09:09
0
20
БЛИЗЬКО 70 ЕКС-БОЙОВИКІВ ЗДАЛИСЯ СБУ І ПОВЕРНУЛИСЯ ДО МИРНОГО ЖИТТЯ

Якщо у бойовиків немає крові на руках, то вони можуть повернутися додому.

Близько 70 колишніх бойовиків повернулися до мирного життя завдяки програмі СБУ "На тебе чекають вдома". Про це заявив голова силового відомства Василь Грицак.

Глава Служби Безпеки закликав усіх найманців, які не мають крові на руках, звертатися до служби безпеки і повертатися додому.

"Станом на сьогодні до органів Служби Безпеки уже звернулося 120 тих людей, які свого часу тримали зброю в руках. Наскільки мені відомо – є близько 70 вироків суду, за якими вони зможуть повернутися до мирного спокійного життя. Цією програмою ми вносимо розкол, ми пояснюємо людям: якщо є можливість зупинитися - зупиніться. Якщо ви не зайшли занадто далеко - майте шанс, повертайтеся до своїх сімей", - заявив Грицак.

Нагадаємо, що раніше двоє донецьких бойовиків здались українським прикордонникам, бо ватажки "ДНР" не платили і били їх.

Бойовиків затримали на блокпосту "Золоте". Злочинці прямували з окупованої території. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.