BREXIT загальмований? Ні, навпаки

22 апреля 2018, 10:52
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
44
BREXIT загальмований? Ні, навпаки

А в цей час переговори Лондона із Брюсселем, майже, зірвані й градус політичної напруги у Вестмінстері наближається до критичної. Це в час, коли Кремль почав неприховану атаку на Британію.

Та, фактично, параноя,, яка зараз «накрила» процес виходу Великої Британії із ЄС, ніяким чином самого BREXIT не стосується. Ця штучна параноя стосується так званих умов виходу Британії із Європейського Союзу. А безумний процес обговорення таких самих безумних умов виходу був накинутий на Об’єднане Королівство конаючими єврократами та єврофанатиками  та їх союзниками у відповідних європейських столицях з єдиною метою – щоб BREXIT не відбувся взагалі.

Тепер вже абсолютно очевидно, якою величезної помилки припустився уряд Терези Мей та вона особисто, не активізувавши статтю 50, майже, відразу після приходу до влади у червні 2016 року. Якщо б так було б зроблено, до виходу Великої Британії із Європейського Союзу залишилися б лічені тижні.

Замість чітких, вивірених та жорстких дій на виконання волі майже вісімнадцяти мільйонів британців, британський уряд дозволив вплутати себе в абсолютно маразматичні переговори з тими, хто  BREXIT, тобто волю людей, ненавидить. Невже не було зрозумілим, що безкінечно будуть виставлятися брюссельські ультиматуми, які, майже, точно, попередньо узгоджуються в Берліні та Парижі. Так воно й сталося. А потім після знаходження «компромісів» та переходу до «нових фаз» виставлялися нові, ще більш дикунські ультиматуми.

За що британці повинні платити мільярдні суми невідомо кому за свою свободу та незалежність? Ніхто на це просте питання не відповів. Чому на Велику Британію хочуть «накинути» так званий перехідний період? Теж немає відповідей. Чому іноземні риболовецькі кораблі будуть використовувати суверенні британські води ще невідомо скільки часу? Теж немає відповіді.

Зараз, коли агонія у брюссельських кабінетах по відношенню до BREXIT, досягла чергового, але на цей раз, вкрай небезпечного апогею, в хід запущена так звана проблема кордонів між Ірландією та Північною Ірландією. Євробожевільні в ЄС договорилися вже до того, що Ольстер повинен залишитися  у митному союзі, а на кордонах між Північною Ірландією та іншою частиною Британії повинні стояти митники ЄС. Це так єврофанатики називають потенційну окупацію частини   Об’єднаного Королівства. Для виконання цього ультиматуму був обраний уряд Ірландії на чолі із Варадкаром.

20 квітня Брюссель та Дублін одночасно заявили, що вони відкидають всі пропозиції уряду Мей щодо урегулювання «питання ірландського кордону». Переговори щодо BREXIT, зупинилися, Не могли не зупинитися. Невже уряд Мей не прогнозував цього, або хоча б не відчував такого? Навіщо пропонувати якісь штучні конструкції, які не можуть бути втілені, тому що ЄС цього не бажає, в принципі. Навіщо готувати свої пропозиції, базуючись на угоді «Доброї п’ятниці» в абсолютно новий час та в абсолютно нових умовах?

Дональд Трамп просив Мей та її уряд бути дуже уважним. Він прямо натякав, як треба вести себе з євромаразматиками. Він прямо пропонував Британії якомога швидше укладати новітню торгову угоду між США та Британією. Коли Трамп приїде до Британії у липні, він вже буде, майже, категоричним.

По цілому світу міжнародні лідери, які підтримують Лондон, один за одним заявляють про готовність якомога швидшого укладання нових торгівельних угод.

А в цей час переговори Лондона із Брюсселем, майже, зірвані й градус політичної напруги у Вестмінстері наближається до критичної. Це в час, коли Кремль почав неприховану атаку на Британію. В той час, коли уряд Мей повинен приймати стратегічні міжнародні рішення.

В таких умовах британському уряду, майже, точно не до України. Одна з небагатьох держав, яка могла б реально утворити альянс з Україною та почати створювати в Європі нову геополітичну архітектуру за прямої підтримки Білого Дому Трампа. Замість цього, порожні переговори із Брюсселем, які нічим добрим для Британії не звершаться. Для України також.

Що зрозуміло, так це те, що не може бути ніяких «м’яких», або «жорстких» BREXIT. Може бути єдине – вихід Великої Британії із ЄС. Процес BREXIT. загальмований. BREXIT продовжується!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.