Берлін та Жан-Клод Юнкер стали членами союзу Путіна

21 марта 2018, 14:13
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
58
Берлін та Жан-Клод Юнкер стали членами союзу Путіна

Німецький уряд вже нічого не приховує. Новий уряд Ангели Меркель відкрито приєднався до союзу на чолі із російським диктатором Путіним.

Німецький уряд вже нічого не приховує.

Новий уряд Ангели Меркель відкрито приєднався до союзу на чолі із російським диктатором Путіним. Німеччина була у тому союзі завжди, просто обираючи різні форми маскування в залежності від стратегічних обставин. Зараз геополітичні обставини збіглися із справжніми цілями та намірами правлячих німецьких політиків.

До влади у Німеччині прийшли найбільш проросійські та анти-американські сили. Найвищі посади обійняли найбільш проросійські та про-путінські чинники – президент Вальтер Штанмайєр, канцлер Ангела Меркель та міністр закордонних справ Хейко Маас.  

Німеччина завжди намагалася знищити Україну після російського вторгнення на початку 2014-го року. Це було зрозуміло. Але, Берлін чекав довго та терпляче чергової «президентської перемоги» підполковника КГБ Путіна, аби розпочати дії на знищення найбільших суперників кремлівського режиму, передусім, Великої Британії. Саме в цьому ракурсі треба оцінювати позиціювання ФРН щодо Brexit. Всі інші припущення та домисли хибні.

Уряд Мей повинен був вже давно зрозуміти, що Берлін є найбільшою загрозою для Британії. Якщо Лондон не зрозумів це, після слів нового  міністра закордонних справ Хейко Мааса, тоді на Велику Британію чекають важкі часи.

А спочатку Маас на засіданні міністрів закордонних справ ЄС відкинув пропозиції щодо введення нових санкцій проти Росії на тлі отруєння Скрипаля та його доньки.

А потім Маас публічно сказав основне: «Суперечка між Лондоном та Москвою - то є їх двостороння справа, яка немає жодного відношення до ЄС».  А далі пролунало головне: «Росія для Німеччини є стратегічним партнером». Перед цією базовою й вже неприхованою заявою, одними з перших кремлівського диктатора Путіна привітали Меркель та  Штанмайєр. Меркель прямо сказала: «Дорогий пане Путін!».

Німеччина відкрито та остаточно приєдналася до союзу на чолі із Росією. А чи покидав Берлін цей союз колись – небудь? Можливо, але на дуже короткий термін. А зараз Німеччина не просто приєдналася до путінського союзу. Вона приєдналася до союзу Москви – Тегерану – Анкари – Дамаску.   

Й до цього союзу миттєво приєднався Жан-Клод Юнкер. Особливо немає потреби описувати ті слова та вирази, які містяться у «вітальному листі» до кремлівського монстра від євроідіота та євромаразматика Юнкера.  Напевно, головне, що той євроідіот Юнкер закликав Кремль «спільно із ЄС утворити пан-європейський безпековий простір». Хтось сумнівається, що Юнкер не консультувався щодо змісту листа із офіційним Берліном?   

Все це було очікуваним. Тепер Меркель, Юнкер та Путін почнуть діяти. Для цього їм потрібен ЄС під тотальним контролем Берліна. Та Москви, звичайно.

Невже у Лондоні, Варшаві та Вашингтоні нічого не бачать. Бачать та знають, але нічого не роблять. Майже, нічого.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.