Представники Польщі та Великобританії протидіятимуть Російській дезінформації

20 марта 2018, 23:40
Владелец страницы
Доктор наук, профессор разума.
0
43

Великобританія та Польща вирішили боротись проти Росії спільно.

Міністри закордонних справ Польщі та Великобританії Яцек Чапутовіч і Борис Джонсон в п’ятницю, 16 березня, в Лондоні підписали меморандум про співпрацю в боротьбі з російською дезінформацією в країнах Східної Європи, зокрема в Україні та Білорусі.

Вказаний документ повинен зміцнити попереднє співробітництво в цій сфері, зокрема завдяки розвитку постанов грудневого польсько-британського саміту у Варшаві, під час якого було підписано договір про оборонну політику, а також було вирішено надати фінансову підтримку мови телеканалу «Белсат» в Білорусі.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда заявив, що реформа системи командування, розширення присутності військ НАТО на території Польщі і подальша модернізація польської армії пов’язані з «непередбачуваністю російської політики».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Россия,Польша,Великобритания
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.