Italexit

8 марта 2018, 11:18
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
31
Italexit

Сальвіні вже заявив: «Ні - Брюсселю, ні – Берліну, ні – Парижу! Італія буде керуватися з Риму!».

У 2011 році, під час вкрай гострої фази боргової кризи , ЄС, фактично, здійснив державний переворот в Італії. Головним рушієм того перевороту проти Італійської Республіки, звичайно, була Меркель при допомозі Баррозу та інших єврофанатиків і єврократів.

Жертвою того перевороту став тодішній прем’єр Італії Сільвіо Берлусконі, який тоді був за крок до виводу Італії з єврозони. В результаті путчу в Італії до влади привели ніким не обраний уряд технократів на чолі з колишнім єврокомісаром Маріо Монті. Так відкрився шлях до Революції на Апеннінах 4 березня 2018 року.

Ми не знаємо, чи відбулася би ця історична Революція,в Італії, якщо б не було путчу єврофанатиків та євродегенаратів сім років тому.  Але, ми точно знаємо, що переворот в Італії 2011 року став передвісником Революції 2018-го.

Блискуча італійська економіка 60-80-з років, технологічний бум та інновації, туризм та культура, та спорт, все стало жертвою членства Італії в Європейському Монетарному Союзі із передачею величезних та ключових національних функцій до ніким не обраних та нікому непідзвітних брюссельських єврократів.   Євро стало для Італії національною катастрофою.

Італійський борг вимірюється захмарними показниками, економіка вже який рік у стані стагнації, італійські банки весь час перебувають у зоні ризику, бідність просто захлиснула країну, безробіття сягнуло небачених ніколи на Апеннінах позначок. Лише у південних регіонах країни безробіття серед молоді перевищує показник у 50 %. Революція не могла не відбутися. Вона й прийшла 4 березня 2018 року.

ЄС стратегічно помер на полях битв на Донбасі. ЄС політично помер після голосування за Brexit. Італія, як виглядає, стане похоронною командою ЄС.

Праві, право-центристи та радикали в тріумфальному стані. Ліві та ліво-центристи в Італії розгромлені, як, майже, повсюди в Європі. Південні італійські регіони, а також Сицилія та Сардинія, які були їх опорою на протязі десятиріч, тотально проголосували за Рух «5 зірок».

Як виглядає, зараз можливі два ключових політичних  варіанти.

Перший, уряд формується на основі правої коаліції із прем’єрством абсолютного противника Європейського Союзу, лідером Ліги Маттео Сальвіні. Це буде жах для Європейського Союзу. Сальвіні вже заручився підтримкою Берлусконі. Сальвіні вже заявив: «Ні - Брюсселю, ні – Берліну, ні – Парижу! Італія буде керуватися з Риму!».

Другий, уряд формується з «5 зірок» та Ліги  із прем’єрством Луїджі де Майо, який ЄС просто ненавидить. Це буде тотальний жах для ЄС.

Є, правда, й третій варіант, коли уряд може сформувати Рух «5 зірок» та ліво-центристи з Демократичної партії. Реакція тих, хто голосував за  Рух «5 зірок» буде прогнозованою. Й тому такий анти-природній альянс виглядає, майже, як утопія.

В ЄС істерика, паніка та параноя. Вони втрачають контроль над четвертою потугою у своєму складі. Фактично, Париж та Берлін залишаються наодинці. Зараз, які ніколи зростає вірогідність утворення так званого «Латинського блоку» за участі Італії, Іспанії та Португалії. Геостратегічна картина Європи після італійської революції змінилася фундаментально і вона вже ніколи не стане такою, якою була до 4 березня 2018 року.

У своїх передвиборчих маніфестах й правий блок, й  Рух «5 зірок, в останній момент відмовилися включати положення про вихід Італії з єврозони. Хоча Сальвіні відразу після перемоги заявив, що «євро – це повний ідіотизм».

Реальність буде наджорсткою для переможців. Й вони дуже скоро зрозуміють, що для виконання своїх обіцянок вихід з єврозони стане необхідним. Якщо це трапиться, тоді дні ЄС стануть лічені.

Italexit.

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.