Росія продала Індії браковані винищувачі

6 марта 2018, 13:15
0
55
Росія продала Індії браковані винищувачі

Росія продала Індії 210 російських винищувачів Су-30МКІ. Але в стані боєготовності перебуває не більше 60% від загально кількості бойових машин. Решта мають серйозні технічні несправності.

      Про це повідомляється в доповіді незалежних аудиторів агентства Comptroller and Auditor General (CAG).
      Документ налічує 218 сторінок. Його представили на розгляд в парламент Індії. У доповіді зазначається, що дуже страждає готовність Су-30МКІ до подальшої експлуатації. Причина в тому, що більшість бойових машин несправні, для них проведений низький рівень обслуговування. Також літаки мають невисокі показники нальоту.
       Так, у нелітаючому стані на даний час перебувають 115-126 літаків.
      Зокрема, фахівці виявили у російських винищувачів серйозні проблеми з електронікою і станціями попередження про опромінення чужими радарами.
В аудиторському агентстві наголошують, що низький рівень технічного обслуговування пов'язаний з відсутністю необхідних запасних частин. Адже їх поставляють напряму з Росії.
     Ці випадки показують, що російська програма імпортозаміщення провалена. Для складання практично всіх видів військової техніки Росія використовує комплектуючі з країн НАТО і ЄС. Із запровадженням санкцій російські фахівці вже неспроможні самостійно усувати неполадки, адже немають необхідних деталей.
       Як бачимо, Росія не надійний партнер для Індії.
     Натомість, продовжується гарна співпраця України та Індії у сфері військо-технічного співробітництва.Лише "Зоря-Машпроект", що входить до складу ДК "Укроборонпром", за три останніх роки поставила в Індію продукції на понад $200 млн, забезпечивши озброєння ВМС цієї країни сучасними бойовими кораблями.
      У рамках підписаних угод із корпораціями Індії Україна веде боротьбу за перемогу у тендерах в рамках програми “Make in India” задля отримання замовлень від Індійського уряду у сфері літакобудування та авіаремонту, модернізації бронетехніки, обслуговування морської техніки, виробництва та постачання БПЛА.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.