ЄС розпочав війну проти Великої Британії

1 марта 2018, 17:40
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
20
ЄС розпочав війну проти Великої Британії

Публікацією проекту договору про відносини ЄС із Об’єднаним Королівством після Brexit 28 лютого 2018 року, Європейський Союз розпочав війну проти Британії.

ЄС у всепоглинаючій та страхітливій агонії. ЄС знав, що означає для нього Brexit. Після стратегічної смерті ЄС на полях битв на Донбасі, вихід Великої Британії із його складу, означав для ЄС смерть політичну.

Публікацією проекту договору про відносини ЄС із Об’єднаним Королівством після  Brexit 28 лютого 2018 року, Європейський Союз розпочав війну проти Британії. Можна називати її як завгодно – гібридна, асиметрична, неконвенційна. Як завгодно, але це війна. Її уникнути було неможливо.

ЄС чекав лише відповідного моменту. І він настав тоді, коли єврофанатики, євробожевільні та євроідіоти переконалися, що Меркель стане канцлером. До того, всі так звані «переговори» із британським урядом були лише відволіканням часу, накопиченням сил та дестабілізацією у Британії. Тепер, коли зволікати вже неможливо, Європейський Союз розпочав війну.

Був обраний найбільш жорсткий варіант – розчленування Об’єднаного Королівства. Ті в ЄС, хто розпочав цю війну, вимагають, щоб Північна Ірландія, фактично, залишилася у складі Європейського Союзу. Ця спланована анексія ховається під фразами залишення  Північної Ірландії у складі Митного союзу ЄС. При цьому, планується введення на територію Британії митників ЄС. Це так в ЄС називають окупаційні сили.

Це і є справжне обличчя ЄС. Війна на знищення заради уникнення свого краху, якого уникнути неможливо.

Тереза Мей жорстко відповіла: «Ні». Маргарет Тетчер у 1988 році, там же, у Палаті громад на ультиматум, тоді ще ЄЕС, тричі відповіла знаменитими: «Ні!Ні!Ні1». Але тоді мова ще не йшла про саму долю Великої Британії, хоча Тетчер вже тоді зрозуміла справжню, страхітливу суть ЄС.

Але, чому уряд Мей дев’ять місців зволікав із активацією статті 50? Якщо б стаття про вихід була запущена влітку 2016-го, до виходу Британії із Європейського Союзу залишилося б три-чотири місяці.

Навіщо Мей оголошувала про позачергові вибори, маючи абсолютну перевагу у минулому парламенті?

Навіщо уряд Британії втягнувся у нескінченні та вимотуючі переговори із тими, хто не хотів тих переговорів взагалі?

Навіщо уряд Мей погодився платити конаючому ЄС божевільну суму в 40 млрд. євро? За свободу та незалежність не платять. Тим більше ЄС, у якого власних грошей немає взагалі.

Навіщо Мей  вимагала так званий «транзитний» період, коли чітко заявлено, що прапори ЄС повинні бути зняті по цілій Британії 29 березня 2019 року?

Навіщо Мей підписала у грудні 17-го «проміжний» документ, який ЄС викинув на смітник 28 лютого 2018 року.

Чому Мей не прислухалася до щирої поради Трампа не вести переговори з ЄС взагалі та щонайшвидше укладати між США та Великою Британією новітню торгівельну угоду?

Навіщо уряд Британії обіцяв укласти із ЄС угоду про безпеку? Укладати безпекову угоду із політичним трупом та ще з тим, який оголосив війну проти тебе?

Британці повинні зрозуміти, що розпочавши війну проти їх країни, ЄС вже не зупиниться. Він буде шукати підтримки у кого завгодно, й звичайно, в першу чергу, у Кремлі. Історія, скоріш за все, не залишить іншого вибору.

Боже, храни Велику Британію!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.