Союз Волкера – Суркова проти України

23 февраля 2018, 18:05
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
126

Курт Волкер ніякого відношення до президента США Дональда Трампа не має. Курт Волкер – це представник «Deep State».

Курт Волкер ніякого відношення до президента США Дональда Трампа не має. Можна, навіть, точно припустити, що Волкер голосував проти Трампа на виборах. Скоріш за все, Дональд Трамп навіть не знає, хто такий Волкер, а якщо й знає – не має жодного розуміння, чим той займається.

Курт Волкер – це представник «Deep State». Ось чому він опинився у Державному департаменті. Саме до «Deep State» відносяться тіллерсони, саллівани та дуже багато інших. Й саме «Deep State», вже  майже, відкрито, продовжує реалізовувати стратегію камарильї Обами-Байдена – Керрі – Райс. А всі ці елементи – члени антиукраїнської коаліції вищого рівня. До неї приєднався  й Курт Волкер, А може він її й ніколи не залишав.

Курт Волкер не оголосив, що «Мінськ» - це злочин проти України, авторами та виконавцями якого є Путін, Порошенко та Меркель. Ззаду, згідно «стратегії лідерства ззаду», діяло угруповання Обами-Байдена – Керрі – Райс – Нуланд.

Курт Волкер не сказав, що «Нормандська четвірка» - це антиукраїнська коаліція на чолі із Путіним, Порошенко та Меркель.   Антиукраїнська коаліція нижчого рівня, яку Волкер підтримує.

Курт Волкер не визнав, що Порошенко – це найближчий соратник та стійкий прихильник полковника КГБ Путіна. Ні, він зустрічається із льовочкіними та бойками.

Замість того, що сказано вище, він встановив найтісніші контакти із Сурковим – міжнародним терористом та архітектором масових вбивств. Як це зробила попередниця Волкера – Вікторія Нуланд, діями якої, у тому числі, Україна опинилася в стані геостратегічного колапсу.

Нуланд  втекла із Держдепу в перші часи, як дізналася про перемогу Дональда Трампа. Але Курт Волкер діє набагато страшніше аніж його попередниця. Так звичайно, що з часу втечі Нуланд із Держдепу геополітична ситуація навколо України стала набагато страшнішою. Тому й Волкер діє відповідно.

Стисло – Волкер та Сурков утворили союз проти України.

Може Волкер знає, скільки українських солдат та офіцерів загинуло з того моменту, як він зайняв кабінет у Державному департаменті?

Може Волкер знає, скільки українських солдат та офіцерів загинуло з того моменту, коли він вперше зустрівся з кремлівським кривавим монстром, а тепер своїм союзником – Сурковим?

Він все це знає. Й тому, він повинен був піти у відставку ще у листопаді минулого року. Замість того, Волкер із Сурковим продовжують своє, вже спільні дії проти України, прямо чи опосередковано. Але, не треба вірити у так звану «опосередкованість». В часи силової політики – це порожнеча.

Невже Волкер гадає, що він буде у змозі щось приховати під час зустрічей із своїм союзником Сурковим? Навіть якщо ті страхітливі зустрічі відбуваються, або у Белграді, або у Досі. У двох столицях країн – Сербії та Катару , що є союзниками Кремля. Краще б два союзники – Волкер та Сурков зустрічалися б на Мальдивах.  

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.