Крах Полторака у США

6 февраля 2018, 18:44
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
2654
Крах Полторака у США

Крах Полторака у Вашингтоні був передбачений. Це був вирок.

Те, що поїздка Полторака до Сполучених Штатів завершиться крахом було повністю зрозумілим. Дональд Трамп у Давосі перевів Порошенко до списку на «політичне знищення». Тому Степан Полторак міг до Вашингтону вже не їхати.

А як можуть приймати в американській столиці того, хто програв війну? А як можуть приймати  в американській столиці того, хто віддає українським військовим злочинні накази, приймаючи такі ж  самі злочинні накази від найближчого соратника та учня Путіна – Порошенко? А як можуть приймати в американській столиці «міністра оборони», який в армії, якою він керує, забрав озброєння, щоб звільняти Україну, а тим озброєнням, що залишилося у солдат, заборонив захищати своє життя?

Можливо, Степан Полторак не знає, що він служить в рамках антиукраїнської коаліції, якою керують Путін, Порошенко та Меркель? Але у Вашингтоні про це знають.

Що, можливо, точно не знає Полторак, так це те, що рішення про ненадання зброї було ухвалено на найвищому американському політичному рівні. Й про що точно, Полторак не знає, так це про те, що щодо України ухвалено рішення про переведення її в стан «буферної» держави. Хоча навряд чи Полторак навіть розуміє про що це.

Буквально за декілька днів до приїзду Полторака до американської столиці, до Вашингтону прибули три найбільш високопоставлених  сучасних російських співробітників КГБ. Вони точно знають, що таке «зони впливу, «буферна держава» та «санітарний кордон». Саме про це вони вели майже абсолютно таємні переговори у Вашингтоні. Приїзд  Полторака просто «вклався» в загальну геостратегічну картину, яку «намалювали» ключові геополітичні гравці.

Крах Полторака у Вашингтоні був передбачений. Як відверте знущання пролунало від Меттіса, що для України зараз головне – це «ухвалення закону про національну безпеку». Це був вирок. Невідомо, чи знав сам Меттіс про це? Є великі сумніви.

Там щось було ще про якусь зброю? Керівництво США достеменно знає, що після передачі зброї, яка вже не відбудеться, та зброя урочисто була б передана особисто Порошенко своєму вчителю та наставнику, полковнику КГБ Путіну.

Але крах Полторака в США означає лише одне – США та Росія впритул наблизилися до моменту новітнього переділу сфер впливу. Гадаю, що Трамп це вже зрозумів. Путін цього домагався майже два десятиріччя.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.