Волкер перейшов на бік Кремля?

30 января 2018, 11:36
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
122

Курт Волкер зробив все навпаки і, фактично, став на бік Кремля. Місія Волкера завершена. Нехай Волкер йде своїм шляхом до своєї катастрофи.

Курт Волкер ніякого відношення до команди Трампа та особисто Президента США немає. Волкер – це, скоріш за все, креатура родини Бушів та особисто МакКейна. Та більш виглядає, що Курт Волкер – це представник «Deep State», що мають на меті максимально нашкодити та зруйнувати президентство Дональда Трампа.

Волкер повинен був подати у відставку у листопаді після його белградських зустрічей із Сурковим. Невже Курт Волкер не знає, що Сурков – це звичайний бандит із Кремля, серійний вбивця, мафіозі та міжнародний терорист? Звичайно, що знає. Тоді ким став сам Волкер після зустрічей із Сурковим? Відповідь очевидна.

Волкеру ще влітку було донесено, що він повинен був зробити без затримок. Перше, це оголосити, що «Мінські папери» - це злочин проти України та її громадян. Друге, оголосити, що Порошенко із Клімкіним, Ложкіним, Медведчуком та іншими є прямими ставлениками та союзниками Москви та Путіна особисто.

Курт Волкер зробив все навпаки і, фактично, став на бік Кремля. Місія Волкера завершена. Кожний його крок буле приводити до ще більших страждань в Україні й не тільки. Ще до зустрічі в Дубаї можна було якось зупинити Курта Волкера. Зараз це робити вже немає жодного сенсу. Нехай Волкер йде своїм шляхом до своєї катастрофи.

Що Волкер не зрозумів, так це те, що у Давосі Трамп перевів соратника Путіна Порошенко до списку на політичне знищення. А Сурков це зрозумів.

Волкер гадає, що його антиукраїнські домовленості будуть використані? Ні. Домовлятися будуть вже напряму Трамп та Путін. Так склалося, тому що по-іншому скластися не могло.   

Ще важливо – скоріш за все Дональд Трамп навіть й не уявляє, що в його уряді існує службовець на прізвище Курт Волкер. А якщо чув про такого, Трамп навіть не уявляє, чим той службовець Волкер займається.

І ще – за які кошти новітній друг міжнародного терориста Суркова - Волкер літав до Дубаї? Краще вже б летів на Мальдіви.

  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.