Трамп знищив Порошенко у Давосі. Остаточно

28 января 2018, 17:45
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
1876
Трамп знищив Порошенко у Давосі. Остаточно

У Давосі Президент США Дональд Трамп перевів найближчого соратника Путіна – Порошенко із чорного списку до списку політичного знищення. Це вирок для Порошенко.

Дональд Трамп ненавидить Порошенко. І правильно робить.

Дональд Трамп ніколи не забуде, що Порошенко із своєю камарильєю – Клімкіним, Чалим, Шуляр та іншими – боролися до останнього за перемогу Хілларі Родмен Клінтон. За прямим наказом Обами, Байдена та Путіна. І та камарилья продовжує боротися проти Трампа та його уряду.

Дональд Трамп знає, що Порошенко – це найближчий соратник Путіна. І знає про те, що обидва люто його ненавидять.

У Давосі Президент США Дональд Трамп перевів найближчого соратника Путіна – Порошенко із чорного списку до списку політичного знищення. Це вирок для Порошенко.

Після «давоського» рішення Президента Трампа, сталося те, що й повинно було статися ще декілька місяців тому – Трамп та Путін вийшли на позиції прямого геостратегічного зіткнення. Без будь-яких посередників. Це так називається. Іншими словами – до поділу сфер впливу.

Якщо це так, а це саме так, стратегічна доля України буде вирішуватися приблизно у квітні, або травні. Відповідні документи вже готуються, призначені люди з Кремля та Білого дому вже отримали відповідні накази. І це не Волкер.

Те, що Україна є «граничною», або «буферною» державою – зрозуміло. З цього стану Україна ніколи й не виходила. Те що через Україну буде проходити новий «санітарний» кордон – це також зрозуміло й це, майже, не викликає здивування. Найбільш страшне полягає в тому, що контроль над цим «граничним» буфером у новітній «санітарній» зоні буде переданий Кремлю. Буквально ще декілька місяців тому контроль над тим «санітарним» кордоном планувався бути розділеним між Вашингтоном та Москвою. Зараз – ні.

Трамп, напевно, зрозумів, що якщо відтягувати й далі рішення щодо України, США можуть втратити контроль над майже цілою Центрально-Східною Європою. А у Варшаві, у липні минулого року,  на саміті Між мор’я Трамп поклявся захищати регіон. Перед Давосом Дональд Трамп, як виглядає, прийняв стратегічне рішення.

Тут все співпало, як це зазвичай й буває. Ненависть особиста, у даному разі до путінського холуя – Порошенко, наклалася на стратегічну, вимушену необхідність.

Те, що кремлівський холуй Порошенко буде, а можливо вже, політично знищений, не може не викликати захоплення. Але, чи здогадується Трамп над тим, що «санітарний» контроль над Україною з боку Путіна – це те ж саме, що «зони деескалації» у Сирії,які також під контролем Путіна. Й це лише один приклад. Можна пригадати й Північну Корею й Іран й ще щось.

Дональд Трамп може робити з соратником Путіна Порошенко що завгодно. Політичне знищення Порошенко треба було робити миттєво після прийняття присяги. А тепер умови диктує Кремль. Хто далі після України? Словаччина, Болгарія та Угорщина?   

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.