Напад Порошенко та Путіна на США та Ізраїль

21 декабря 2017, 11:43
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
59

Майже рівно через рік союзник Путіна - Порошенко вже нічого не приховує. Як виглядає, розпочалася практична реалізація стратегічного плану двох союзників - Путіна та Порошенко.

«Колишній президент» Порошенко ненавидить Президента США Дональда Трампа та його уряд. Так само, як і його вчитель та найближчий соратник – полковник КГБ  Путін.

Всі сили засоби були кинуті холуєм Кремля Порошенко заради перемоги союзниці Путіна -  Хілларі Родмен Клінтон. Прізвища, хто вів безжалісну боротьбу проти Дональда Трампа відомі. Ось деякі з них – Клімкін, В. Чалий, Яценюк. Перші двоє – члени антиукраїнської коаліції під керівництвом двох найближчих союзників -  Путіна та Порошенко.

Той зловісний союз програв у жовтні 2016-го, але став ще більш мерзотним та                  небезпечнішим. Адміністрація Трампа та сам Трамп знають про це. Ще до інаугурації Трампа, союз Путіна та Порошенко почав безжалісну атаку, як на США, так й на американських найближчих союзників, передусім, Ізраїль.

У грудні 2016 року, рік тому, найближчий соратник  полковника КГБ  Путіна – Порошенко отримав наказ від банди Обами – Байдена голосувати у Радбезі ООН проти ізраїльських поселень. Самі США підступно утрималися, надавши можливість тій анти- ізраїльській акції отримати підтримку. Найближчий друг Лаврова - Клімкін особисто виконав поставлене перед ним завдання.

Саме тоді Ізраїль зрозумів, що Порошенко – це ізраїльський ворог. Правильно зрозумів. Трамп відчував це давно, а прямі докази почали надходити згодом

Майже рівно через рік союзник Путіна -  Порошенко вже нічого не приховує. Як виглядає, розпочалася практична реалізація стратегічного плану двох союзників - Путіна та Порошенко. Жодних сумнівів у тому, що наказ голосувати проти США та Ізраїлю 18 грудня 2017 року  в тій самій маразматичній ООН, надав Порошенко. І знову в ООН Клімкін і він також вже нічого не приховує.

Пряма атака на США, Трампа особисто та на Ізраїль. У один із найкритичніших моментів у сучасній історії Близького Сходу. В момент, коли сформувалися дві коаліції - Москви, Тегерану, Дамаску, Дохи, Анкари та Хезболли проти Тель-Авіву та Вашингтону. Найближчий соратник  полковника КГБ  Путіна – Порошенко завжди був на боці першого. Зараз та прихильність стала публічно задекларованою.

20 грудня 2018 року Президент США Дональд Трамп, нарешті, публічно сказав все те, що він й повинен був сказати щодо тих, хто відкрито виступив проти США та Ізраїлю. Далі повинні бути прямі дії. Трамп, хочеться дуже вірти, нарешті збагнув, що проти нього та його уряду ведеться вже неприхована війна, у якій одна із головних ролей відведена кремлівському холую,  «колишньому президенту» Порошенко. Час діяти, Президенте Трамп, настав!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.