Крах Ангели Меркель. Німеччина стала реальною небезпекою для Європи

20 ноября 2017, 18:14
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
274
Крах Ангели Меркель. Німеччина стала реальною небезпекою для Європи

Якщо наступний німецький уряд, або в результаті нових переговорів, або в результаті позачергових виборів, сформує Соціал-демократична партія, це буде катастрофою для Європи.

Якщо наступний німецький уряд, або в результаті нових переговорів, або в результаті позачергових виборів, сформує Соціал-демократична партія, це буде катастрофою для Європи. Підкреслюю – для Європи, а не для ЄС. З ЄС, майже, все зрозуміло – це розпад з швидкістю, яка прискорюється.

Ангела Меркель повинна відповісти за все. За Бухарестський саміт НАТО, за «нормандський формат», за антиукраїнську коаліцію на чолі із Путіним та Порошенко, за Грецію, за Португалію, за Іспанію, за Кіпр, за політику «випаленої землі» в єврозоні, за мільйони монстрів, дикунів та терористів, які вторглися до Європи, за, майже, крах НАТО, за оголошення війни трансатлантичним відносинам та Трампу.

Меркель була готова, майже, на все, аби залишитися канцлером. Вона була готова сформувати коаліцію з партіями, з якими коаліцію сформувати в нинішніх стратегічних умовах  неможливо. Зараз Меркель буде пробувати сформувати коаліцію із соціал-демократами вже на їх умовах, аби тільки б залишитися канцлером. Але це, як виглядає, цілковито марна справа.

Соціал-демократи із Шульцем, напевно, розуміли від самого початку, що «Ямайку», на чолі із Меркель, сформувати не вдасться. Тому й миттєво після виборів оголосили про перехід в опозицію. Тепер вони будуть вимагати владу. Це стане катастрофою для Німеччини та Європи, коли в Європі вже вирує силова політика та відкрита силова конкуренція.

Якщо соціал-демократи сформують уряд із «зеленими» та «червоними» - тоді крах для Німеччини наступить швидко. Якщо соціал-демократи сформують уряд із ХДС/ХСС, тоді крах для Німеччини наступить трохи пізніше.

В разі оголошення позачергових виборів, що достеменно відомо, так це те, що «Альтернатива для Німеччини»  набере більше голосів. Питання – наскільки більше? Всі інші, можливо, за виключенням Вільних демократів, втратять. Але, уряд, скоріш за все, сформують  соціал-демократи. Та чи можна зараз уявити, які будуть геополітичні умови в Європі на той час? Вакуум у ФРН зараз буде заповнюватися дуже швидко. І відомо ким. Кремль у захваті. Хоча, Путіну та Кремлю було все рівно хто виграє вибори у Німеччині. Всі – їх союзники, партнери та друзі.

Трамп, із одного боку, напевно, радіє, що крах Меркель трапився. З іншого, Білий дім повинен усвідомити, що «німецьке питання» повернулося і це питання може стати дуже страшним.

Скільки разів я казав, що ФРН повинна була бути виключена із НАТО для збереження, або порятунку Альянсу. Чи потрібно це зараз, коли Трамп висунув ультиматум НАТО – незрозуміло? Що зрозуміло, так це те, що треба терміново «ізолювати» Німеччину, аби не дати вийти небаченій дестабілізації назовні.

Що ще зрозуміло, після перемоги СДПН на позачергових виборах, якщо вони відбудуться, наступні позачергові виграє «Альтернатива для Німеччини
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.