Путін – Обама – Клінтон. Uranium One

26 октября 2017, 11:49
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
27
Путін – Обама – Клінтон. Uranium One

Кращого часу зробити застереження, яке було висловлено Трампом під час другого раунду дебатів, що «Хілларі Клінтон може бути у тюрмі», реальністю, немає.

Чому так довго, Трамп та його соратники не наполягали на викритті найбільш потужних, страхітливих та жахливих оборудок банди Обами – Кілнтона із кремлівським режимом, залишається загадкою? Але ж Дональд Трамп на протязі цілої виборчої кампанії перед мільйонами американців казав, що «брехлива Хілларі Клінтон» має потужні зв’язки із путінським режимом і що оборудка із американським ураном є одним із таких безсумнівних доказів.

Жахлива афера із фірмою Uranium One відбувалася саме  в той момент, коли Барак Хуссейн Обама та його державний секретар Хілларі Родмен Клінтон готували до підписання у Празі із Путіним новий Договір про скорочення стратегічного озброєння, так званий START – 2. Те, що той договір став неймовірно одностороннім, зрозуміло. Обама із своїм соратником – полковником КГБ Путіним інших договорів підписувати ніколи й не збирався.  Просто START – 2 був лише елементом загальної, спільної та страхітливої стратегії Білого Дому Барака Хуссейна Обами та Кремля Путіна. Хілларі Родмен Клінтон у тій стратегії відігравала вирішальну роль.

Можливо, умовою Путіна для підписання START – 2 й була афера із Uranium One під проводом Клінтон. Але вже відомо, що в момент переговорів щодо передачі Uranium One під повний контроль Росатому, у Росії був чоловік Хілларі Клінтон, колишній президент США Білл Клінтон. Тоді, він, лише за один виступ у Москві, отримав 500 тисяч доларів. За багатьма джерелами, Кремль «влив» до Фонду Клінтон мільйони доларів. Звичайно, в першу чергу, для просування порядку денного стратегії Путіна – Обами. В другу чергу, для виборів Хілларі Родмен Клінтон президентом Сполучених Штатів для імплементації стратегії Путіна – Обами вже за часів президентства Хілларі Клінтон.

Канадська фірма Uranium One володіла 20 % всіх уранових покладів у США. Для передачі тих активів дочірній кампанії Росатому – Tenex, буди задіяні всі методи, від підкупу до шантажу. Хілларі Клінтон була ключовою фігурою, яка супроводжувала весь процес продажу стратегічних американський активів.

Треба просто знати, що афера Uranium One – це лише одна із цеглинок того політичного фундаменту, який зводився союзом Путіна – Обами на протязі багатьох років. У тому фундаменті є все. Але, головне, готувався величезний, глобальний переділ із капітуляцією Сполучених Штатів. Капітуляцію готував особисто  Барак Хуссейн Обама, а підписати її повинна була Хілларі Родмен Клінтон. Думаю, що Дональд Трамп знав про це. В усякому випадку, як мінімум, здогадувався.

Через десять днів настане річниця історичної перемоги Дональда Трампа. Кращого часу зробити застереження, яке було висловлено Трампом під час другого раунду дебатів, що «Хілларі Клінтон може бути у тюрмі», реальністю, немає.

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.