«Червоні лінії» Трампа розчинилися

19 сентября 2017, 12:02
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
32
«Червоні лінії» Трампа розчинилися

Пам’яиаєте про «вогонь та лють» від Трампа, якщо божевільний режим Ина знову проведе ядерно-ракетні випробування.«Червоні лінії» Трампа по відношенню до Північної Кореї стерті.

Дональд Трамп обіцяв та клявся, що він не буде проводити жодних «червоних ліній», які безкінечно проводив Барак Хуссейн Обама. Ті «червоні лінії» Обами були перейдені, стерті та просто непомічені невідомо скільки разів. Але, справа не в тому, що скільки разів. Справа в тому, що ті обамівські  «червоні лінії» вбивали навіть надію на те, що США почнуть хоч-якось й хоч десь діяти.

Ми, напевно, колись дізнаємось, хто змусив президента Трампа, який клявся не проводити «червоних ліній», почати їх малювати їх знову. Про що зараз можна вже стверджувати вельми впевнено, так це про те, що президент Трамп був саме тим президентом, якого обрала Америка, максимум, до початку літа 2017-го. Зараз, на початку вересня 2017-го, можна стверджувати, що президент Трамп стає Обамою-3. Пам’ятаєтк, що одним із ключових застережень, яке допомогло йому виграти, було те, шо обираючи Хілларі Клінтон американці обирають Обаму – 3?

Пам’яиаєте про «вогонь та лють» від президента Трампа, які очікують на Північну Корею, якщо божевільний режим Ина знову проведе ядерно-ракетні випробування. Ті «вогонь та лють» - неймовірно червоні трампівські лінії. Їх режим Пхеньяну перейшов через декілька днів після «малювання» американським президентом. Це був момент істини. Трамп та Білий дім у стані стратегічної розгубленості, майже відчаю та паралічу.

Це саме те, чого хотіла досягнути коаліція Пекіна - Москви – Тегерана та Пхеньяна. Ультиматум Путіна від 6 вересня, виголошений із Владивостока, спрацював. «Червоні лінії» Трампа по відношенню до Північної Кореї стерті. Так чим Трамп тоді стратегічно відрізняється від Обами? Невже Дональд Трамп, хоча б, інстинктивно не розуміє, що його «червоні лінії», які вже стерті та перейдені набагато страшніші за обамівські? Чи може ці «червоні лінії» проводив не Трамп, а його рукою водили його найближчі радники із національної безпеки, оборони та зовнішніх справ?  

Зараз вже Пекін та Москва будуть проводити свої, вже справжні «червоні лінії» у далекосхідному  регіоні. Яка буде геостратегічна картина в регіоні на початок листопада, коли туди приїде Трамп і  де на нього будуть чекати вже із своїми  «червоними лініями» Сі та Путін?

А у Сирії американських «червоних ліній» вже немає – ані обамівських, ані трампівських. Якщо поглянути на карту Сирії, там вже майже все червоне – колір контролю над територіями аль-Асадом, Путіним, Хаменеї та Хезболлою. Про Сирію Трамп вже нічого не каже. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.