Велика Британія пориває з ЄС: закони Європейського Союзу відмінені

13 сентября 2017, 12:55
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
29
Велика Британія пориває з ЄС: закони Європейського Союзу відмінені

11 вересня 2017 року став одним із найважливіших для Великої Британії на її шляху до відновлення незалежності та свободи. Як і повинно було статися, Brexit буде «жорстким», якщо не «дуже жорстким».

11 вересня 2017 року став одним із найважливіших для Великої Британії на її шляху до відновлення незалежності та свободи. Британський парламент у другому читанні проголосував за European Repeal Bill, за законопроект, який відміняє дії всіх законів ЄС після вступу Об’єднаного Королівства у 1973 році.  

За рік до приєднання Британії до тоді ЄЕС,  у 1972 році парламент Королівства ухвалив    «Великий Європейський закон», який зробив усі закони ЄЕС законами Британії. 11 вересня 2017 року «Великий Європейський закон» був відмінений. Це – грандіозна перемога уряду Мей, який виконує волю виборців, та катастрофічна поразка лейбористів та інших партій, які виступили проти тієї волі.

Процедури, які залишилися до вступу у дію законопроекту «Європейської відміни», вже не зможуть закрити шлях до схвалення закону королевою.

Як і повинно було статися, Brexit буде «жорстким», якщо не «дуже жорстким». А по-іншому й бути не може. І це добре, дуже добре. Агонії та конвульсії Європейського Союзу вражаючі та драматичні. Єврократи та євроідіоти в стані всепоглинаючого жаху та відчаю. Як й було відомо, у них немає нічого, взагалі нічого, навіть гроші ЄС – це не їхні гроші. Ось чому вони висунули британцям одну, єдину умову – платіть. Всі інші «умови» - це блеф і, що головне, ті «умови», в переважній більшості, не є компетенцією ЄС.

Схоже, офіційний Лондон і Тереза Мей остаточно зрозуміли, що повинні були зрозуміти давно – вести переговори з ЄС про умови  Brexit, тобто про свою свободу, немає взагалі ніякого сенсу. Переговори про свободу ведуться після того, як та свобода набувається.

Що буде наразі робити ЄС зрозуміло – всіма методами максимально залякати тих, хто ще перебуває в цій «єдиній європейській родині». Єврофанатики та євромаразматики ніколи не зрозуміють, що тим самим, вони пришвидшать крах цього утворення. Але, якщо вони це розуміють – тоді доля ЄС, майже, вирішена.

Зараз головне питання, на яке повинен відповісти уряд  Великої Британії, та донести цю відповідь британцям: «А навіщо держава взагалі там була 44 роки?».  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.