Два вересневих ультиматумів Путіна

8 сентября 2017, 12:13
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
44
Два вересневих ультиматумів Путіна

Путін, ультиматумом із Китаю від 5 вересня 2017 року, визнав та оголосив про свою перемогу в Україні, та вказав на нові цілі та завдання.

Два вересневих, 2017 року, ультиматумів Путіна, як виглядає, знаменують собою початок нового етапу стратегічних дій Кремля в умовах силової геостратегічної конкуренції. Можна з великою долею впевненості стверджувати, що попередній етап, який розпочався з моменту вторгнення російської армії до Криму, завершився.

Також, можна взяти на себе сміливість стверджувати, що цей новий етап планувався бути розпочатим на ранок 9 листопада 2016 року відразу після запланованої перемоги Хілларі Клінтон. Вона програла, Кремль та Путін зупинилися  в очікуванні саме на той час, який наступив, за їх переконаннями, 5 вересня 2017 року.

Ультиматуми від Путіна були виголошені один за одним, що абсолютно очікувано, природно та вірно. Але, «владивостоцький» ультиматум – скоріш за все, грандіозний політичний блеф, що базується на тих розрахунках та сприйнятті, що Москва є далеко не вирішальним та не головним гравцем у «північно-корейському» зіткненні. Путін вкрай бажає стати ним, але не більше. Також, Кремль та його керівник знають, що за будь-якого розвитку навколо північно-корейської кризи, вони, як мінімум, не програють.

Це Путін і намагався досягнути у Китаї під час зустрічей із лідерами БРІКС. Але вже після того, як був оголошений  ключовий та головний ультиматум 5 вересня. Ультиматум Путіна від 5 вересня мав два адресати – США та Україну. Причому, у випадку із США кремлівський монстр звертався прямо до Трампа. Та головним адресатом, все ж таки, була Україна. В черговий раз Путін наказав Україні здатися. Але, зараз в абсолютно нових геостратегічних умовах, які є незрівнянно гіршими для України, ніж це було страшного літа 2014-го.

Головна нова умова – Порошенко програв війну в Україні. Він не міг її не програти, тому що він український Путін. Цей програш був абсолютно невідворотнім. Найближчий соратник та вчитель Порошенко  - Путін, ультиматумом із Китаю від 5 вересня 2017 року, визнав та оголосив про свою перемогу в Україні, та вказав на нові цілі та завдання. Жодних сумнівів, майже, не існує, що вони узгоджені із українським Путіним Порошенко.

Україна оточена із усіх чотирьох сторін. Такого не було ніколи. Питання тільки в тому, де і коли почнеться вторгнення? Це Путін та Порошенко, як виглядає, узгодять, якщо вже не узгодили. І не треба влаштовувати істерик щодо «Захід - 2017».

По-перше, стратегічно необхідна кількість російський військ після навчань залишиться у Біларусі. Все це давно узгоджено між двома диктаторами – Путіним та Лукашенко. Біларуський диктатор приїздив до «колишнього українського президента» Порошенко щоб поінформувати та узгодити наступні дії після «Заходу - 2017».

По-друге, Путін поки-що не віддасть наказ на вторгнення з боку Біларусі. Поки що.

Як виглядає, вирішальний напрямок Кремля – три прибалтійські держави. Ні, Путін не віддасть наказу на вторгнення.  Литва, Латвія та Естонія будуть оточені із суші й Путін оголосить новий ультиматум. Ні, не Вільнюсу, Ризі та Таллінну. Вони й так беззахисні. Той, можливий та майже гарантований, третій ультиматум буде вже точно адресований Дональду Трампу.

Перед зустріччю у Гамбурзі між Трампом та Путіним, майже, не існувало сумнівів у тому, що на ній буде узгоджена дата основної, на даному стратегічному етапі, зустрічі. Тоді, виглядало, що вона відбудеться у жовтні-листопаді. Зараз, впевненість, що саме так і станеться, зростає щогодини. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.