Великий північно-корейський блеф. Трампа змусили помилитися та програти

19 августа 2017, 12:51
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
45
Великий північно-корейський блеф. Трампа змусили помилитися та програти

Знову, на наших очах, Трамп та його люди, схоже, незрозуміли природи так званого «північно-корейського ядерно-ракетного виклику» та, фактично, програли. Як це трапилося у Сирії.

То було, майже, абсолютно очевидним, що північно-корейські погрози буди блефом, якими вони й були минулими десятиріччями. Але з відмінністю зараз. Північно-корейський ракетно-ядерний блеф 2017 року відбувається в часи «повернення історії» та поновлення прямого геостратегічного силового зіткнення.

Безумно-дикунський режим Пхеньяну – просто звичайне та вдале за часом знаряддя союзу Росії – Китаю – Ірану, що спрямоване на Азійсько-Тихоокеанський регіон. Знову, на наших очах, Трамп та його люди, схоже, незрозуміли природи так званого «північно-корейського ядерно-ракетного виклику» та, фактично, програли. Як це трапилося у Сирії.

Зараз, вже майже точно, можна стверджувати, що винуватцями цього  «північно-корейського програшу» є Рекс Тіллерсон та Герберт МакМастер. Саме ці два, ключових радники Трампа з питань національної політики безпеки, ще далі віддалили Президента Трампа від того стратегічного розуміння, бачення, відчуття та тих стратегічних підходів, заради яких він й переміг на президентських змаганнях.

Що дикунський режим Ина, із трьома мільярдами доларів імпорту, міг змінити геостратегічний баланс у регіоні? Без Китаю та Росії – це неможливо.

Що так звані «успішні» запуски північно-корейських ракет в змозі досягнути території Сполучених Штатів? Всі ті  «успішні» запуски були виключно тестовими та експериментальними.

Що безумно-варварський режим Пхеньяну наважився б на військовий напад на Південну Корею, а тим більше на Японію?

Що режим Ина спроможний на ведення, хоча б, елементів гібридної війни проти США?

Тепер, коли Трамп за порадами відповідних членів своєї команди, відступив, все це стає можливим.

Трамп, за «порадами» своїх «стратегів» - так званих «традиціоналістів» - відступив та програв. А він повинен був надати наказ атакувати та знищити ключові об’єкти від яких виходить ядерно-ракетна загроза КНДР, а також, можливого, знищення лідерів дикунського режиму.

Зараз, всі ті об’єкти, а також лідери режиму, неушкоджені та мають, як мінімум, моральну перевагу.

Наступного разу Ин точно віддасть наказ нанести удар. І ракети полетять та досягнуть узбережжя США.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.