Трамп розпочав «Хрестовий похід» проти Порошенко та його зграї

26 июля 2017, 15:59
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
125

Ранок 25 липня 2017 року увійде в історію, як день початку «Хрестового походу» Президента США Дональда Трампа проти Порошенко та його зграї. Успіхів Вам, Президенте США!

Ще залишилися хоч-якісь у когось сумніви щодо того, навіщо член антиукраїнської коаліції вищого рівня Джозеф Байден прилітав до Києва за п’ять днів до інаугурації Дональда Трампа? 

Ще раз наполегливо підкреслюю, що той «наглядач» над Україною, покинувши все, в Києві наказував особисто українському Путіну Порошенко та всім членам його камарильї мовчати. А також чекати «кращих» часів. А також продовжувати виконувати всі накази, які продовжують надходити на Банкову від банди Обами – Байдена – Райс – Керрі – Нуланд.

Президент Трамп та його найближчі соратники знають про зграю Порошенко все, або, майже, все. Та, головне, вони, напевно, знають, що так званий президент України Вальцман (Порошенко) є найближчим союзником та учнем полковника КГБ Путіна. І друге, про що добре знають  Президент Трамп та його найближчі соратники це те, що Вальцман є однією із ключових ланок страхітливого ланцюга Путін-Обама-Байден-Клінтон-Меркель, які мали за вирішальну мету приведення Хілларі Родмен Клінтон до Білого Дому у січні 2017 року.

Дональд Трамп, 19 вересня 2016 року, у Нью-Йорку, публічно відмовився зустрічатися із путінським учнем, «колишнім президентом» Вальцманом (Порошенко). Саме тоді кампанія по очорненню Трампа досягла свого апогею. Одну із ключових скрипок відігравала зграя Порошенко.

Ключові члени тієї зграї відомі: так званий «посол» у  Сполучених Штатах із зовнішністю майора КГБ, а, скоріш за все, майора КГБ. - В. Чалий, «простой курский паренек» -  П. Клімкін, найкращий друг Хілларі Родмен Клінтон, Джозефа Байдена та Барака Хуссейна Обами – А. Яценюк, новоявлена соратниця так званого «посла» у  Сполучених Штатах із зовнішністю майора КГБ В.  Чалого – О. Шуляр та, звичайно, сам «колишній президент» Вальцман (Порошенко).

Команда Трампа та сам Президент США терпіли до останнього, тобто до приїзду українського Путіна Порошенко до Білого Дому. При тому, що там «колишнього президента» Порошенко ніхто не чекав. Трамп подивився на Порошенко, все зрозумів і викинув того із Білого Дому на двадцятій хвилині.

Ранок 25 липня 2017 року увійде в історію, як день початку «Хрестового походу» Президента США Дональда Трампа проти Порошенко та його зграї. Паралельно розпочнуться масштабні розслідування дій членів антиукраїнської коаліції. Неймовірна іронія в тому, що ті члени цієї антиукраїнської коаліції є й членами коаліції антитрампівської. Хоча, по-іншому й не могло бути.

Діяти, як виглядає, бути вкрай швидко та жорстко. Геополітичні умови не залишають простору для іншого. Доля Вальцмана (Порошенко) та його зграї, фактично, вирішена. А в України, як виглядає, залишилося два-три місяці.

Успіхів Вам, Президенте Сполучених Штатів Америки Дональд Дж. Трамп!

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.