Президент Трамп знищить Порошенко та його зграю. І зробить абсолютно правильно

14 июля 2017, 13:11
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
148

Зграя Порошенко «кращих часів» вже не дочекається. Президент Трамп почав прямі дії по її знищенню.

Те, що Трамп викинув «колишнього президента» України із Білого Дому на двадцятій хвилині аудієнції, просто підтвердило те, що було абсолютно очевидноПрезидент Трамп  ненавидить Порошенко. І це абсолютно правильно.

Порошенко та його камарилья вели вкрай агресивну, фактично, неприховану та таку, що не залишає можливостей для відступу, кампанію щодо неможливості  для Дональда Трампа бути обраним президентом Сполучених Штатів. Така знищувальна стратегія впроваджувалася в рамках антиукраїнської коаліції, як нижчого рівня на чолі з двома соратниками – Путіним та Порошенко, так і вищого рівня, на чолі ще з двома соратниками – Обамою та Путіним.

Нарешті, президент Трамп 12 липня 2017 року сказав те, що повинен був сказати дуже давно й що не викликало, майже, ніяких сумнівів: «Путін бажав перемоги Хілларі Клінтон». У мене, сумнівів щодо того всепоглинаючого бажання полковника КГБ  Путіна, не існувало ніколи.  

Основні прізвища тих в Україні, хто виконував накази про блокування та зупинку шляху Трампа до перемоги, відомі давно – курський пареньок Клімкін, «спеціаліст по російським конвоям до України» В. Чалий, його протеже та елементарний член антиукраїнської коаліції нижчого рівня О. Шуляр та прямий ставленик банди Обами – Байдена в Україні А. Яценюк.   Недарма Байден примчав до Києва за декілька днів до інаугурації Дональда Трампа. Я був правий - він наказав зграї Порошенко мовчати та чекати кращих часів.

Ці елементи раніше фігурували на сторінках впливових американських газет та журналів. Зараз іхні прізвища називаються прямо з вищих кабінетів Білого Дому та публічно.

Атака на старшого сина Трампа саме зараз є абсолютно невипадковою, вона була незворотною. Після гамбурзької зустрічі Кремль та Путін зрозуміли, що у них не залишається іншого виходу, аніж діяти на знищення Дональда Трампа.

Зараз не зрозуміло, що все ж таки в реальності трапилося у Гамбурзі. Але, треба просто прочитати статтю Джона Болтона, який написав: «Путін дивився в очі Трампу та брехав».

Чітко зрозуміло, що банда Путіна «спалила» все те, що, можливо, було узгоджено та почала докладати всіх зусиль за усіма найбільш важливими напрямками – Сирія, Україна, Близький Схід, Північна Корея, зоб досягнути зсуву стратегічного балансу на свою користь.  Кремль почав широкомасштабну підготовку до вирішальної, на нинішньому історичному етапі, зустрічі із Трампом.

Використання камарильї Порошенко у цій безумній геостратегічній грі – лише елемент, але важливий. Зграя Порошенко «кращих часів» вже не дочекається. Президент Трамп почав прямі дії по її знищенню. Кандидат на посаду Директора ЦРУ на слуханнях у Конгресі заявив, що готовий долучитися до цих дій.

Тепер залишилося, як виглядає, одне питання: «Чи Трамп встигне знищити Порошенко із його камарильєю, чи Путін із своїм учнем та соратником Порошенко в стигне знищити Україну?».

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.