Я знаю, чому іде війна!

23 ноября 2016, 01:24
1
114

Це проголошення незаконної анафеми Петром Першим, гетьману України, Івану Мазепі за те, що Мазепа відмовився розповідати секрет видобутку золота та срібла, які як нам стало відомо згодом, Іван Мазепа.

На перших хвилинах, очевидно, що автор знає проблему поверхово але він дійсно перерахував деякі проблеми війни, і це проголошення незаконної анафеми Петром Першим, гетьману України, Івану Мазепі за те, що Мазепа відмовився розповідати секрет видобутку золота та срібла, які як нам стало відомо згодом, Іван Мазепа, мав у великій кількості!
По настрою, автор був винайнятий, ворожою Московською церквою з метою зганьбити все українське, яке святе народу і патріотам. Пропоную дане відео заборонити, автора поставити у чорний список, як ворога України! Олівер Стоун - тільки продюсер, а режисер - Ігорь Лопатенок

Украина в огне HD 720 Оливер Стоун Фильм 21.11.2016 Ukraine on Fire смотреть майдан онлайн кино HD

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.