Віктор Орбан закликав не допустити перетворення ЄС на новітній СРСР

24 октября 2016, 22:02
0
95
Віктор Орбан закликав не допустити перетворення ЄС на новітній СРСР
Перспектива створення на Заході СРСР №2 не краща за намагання Путіна відродити СРСР №'

Угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан продовжує наполягати, що Європа потребує радикального оздоровлення.


Виступаючи під час пам'ятних заходів, приурочених до 60-річної річниці Угорської революції 1956 року, Орбан озвучив декілька дуже важливих гасел і думок, до яких має прислухатися кожен європеєць.

Насамперед, Орбан застеріг від “радянізації” Євросоюзу. У своїй промові він виступив проти того, щоб ЄС “перетворився на сучасну імперію”, пригадуючи при цьому СРСР.

Намаганнями побудувати нову версію СРСР Орбан назвав спроби Брюсселя підірвати незалежність і суверенітет європейських країн. “Волелюбні люди повинні врятувати Брюссель від радянізації: від тих, хто хоче вказувати нам, з ким ми повинні жити в нашій власній країні” — заявив угорський лідер.

Віктор Орбан наголосив, що Європа потребує збереження суверенних держав і чіткої орієнтації на традиційні європейські цінності, а також закликав захистити континент від напливу мігрантів.

Говорячи про духовні витоки Європейської цивілізації, Орбан зазначив, що не можна дозволити обрізати Європі “корені, які зробили її великою”.

Дуже влучними були паралелі, котрі Орбан провів між подіями 1956 року та новітніми викликами, перед якими стоїть Угорщина. Він порівняв антирадянську революцію 1956 року з тим, як його уряд опирається імміграційній політиці ЄС зараз. Політик вказав на нерозривність декомунізації і подолання згубних тенденцій в житті Євросоюзу: “Ми відправили совєтів додому і очистили Угорщину від наслідків диктатури. Тепер же ми хочемо лишитися європейською нацією, а не стати етнічною групою в Європі”.

На урочистих заходах також був присутнім польський президент Анджей Дуда.

Тези, які озвучив Орбан, фактично є дорожньою картою розв'язання протиріч, котрі сьогодні роз'єднують і нищать Європу. Але схоже, що на Заході політичні еліти не прислухаються до цих слушних міркувань. Тому можемо говорити, що порятунок Європи — це передусім справа центрально- і східноєвропейських народів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: СРСР,Виктор Орбан,Євросоюз,мігранти,Угорщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.