У Дрездені сталися два вибухи

27 сентября 2016, 12:43
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
26
У Дрездені сталися два вибухи

Вчора ввечорі у німецькому місті Дрезден, що є адміністративним центром Саксонії, прогриміло два вибухи. Один - біля мечеті, інший - біля Міжнародного конгрес-центру.

Правоохоронці знайшли на місцях уламки саморобних вибухових пристроїв. Наразі всі мечеті у німецькому місті знаходяться під посиленою охороною. 

Слід нагадати, що саме у Дрездені виник антимігрантський політичний рух Pegida, що означає "Патріотичні європейці проти ісламізації Заходу". Відповідно, поліція припускає, що причиною влаштування вибухів стала ксенофобія. 

Ксенофобія - страх та ненависть до чогось чужого, незрозумілого та невідомого. Чи дійсно це визначення підходить європейцям, міста яких здригаються від нових терактів ісламістів? Терактів, випадків насильства, погроз, підвищення рівня злочинності. Це не невідомість - це цілком відома, сьогоденна реальність, у якій живуть єввропейці, котрим більше немає місця у власних країнах. 

Чи можна виправдати відповідальних за вчорашні вибухи у Дрездені? Ні. Чи можна назвати такі дії законними чи правильними? Ні. Але також їх не можна називати ксенофобією, адже ненависть, яка все ширше розгортається на теренах західної Європи не є чимось "невідомим".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.