Віктор Орбан жорстко розкритикував євробюрократів

8 сентября 2016, 16:14
0
134
Віктор Орбан жорстко розкритикував євробюрократів
Фото - dailynewshungary.com

Тертя між країнами-учасницями Вишеградської групи і Брюсселем посилюється.


Зустріч очільників центральноєвропейських урядів у польському місті Криниця-Здруй перетворилася на маніфестацію проти політики євробюрократів.

Найбільш жорстку і відверту позицію зайняв угорський прем'єр Віктор Орбан. Він наголосив, що криза Євросоюзу спричинена тим, що цією структурою керують люди з хибними ідеологічними переконаннями. Європейські біди пов’язані з приходом до влади нової генерації політиків, котрі віддають перевагу загальноєвропейським інституціям коштом байдужості до національних інтересів.

Угорський прем'єр зазначив: “Ми бачимо нову генерацію європейських політиків, які намагаються розширити повноваження євроструктур, жертвуючи національними інтересами країн-членів ЄС. Вони ігнорують, що ми не просто європейці, але й поляки, чехи, словаки або угорці”.

Особливу увагу Орбан звернув на міграційну проблему. Ні для кого не секрет, що Брюссель прагне нав'язати центральноєвропейським країнам прийом мігрантів із африканських та азійських країн. У цьому питанні з євробюрократами солідарний впливовий фінансист Джордж Сорос, який відомий своїми активними заходами по нав'язуванню Європі мультикультуралізму.

Угорщина у міграційному питанні займає принципову позицію. Під час форуму у Криниці Орбан наголосив, що нинішня міграційна ситуація нестиме катастрофічні наслідки і спростував “гуманістичні” аргументів прихильників прийому мігрантів. Він зазначив: “Потік мігрантів лише зростатиме. Проблема зовсім не у війні. Проблема у тому, що Європа зараз слабка, але багата. І цим багато хто хоче скористатися”.

Орбан сказав, що вважає країн-учасниць Вишеградської групи “останнім бастіоном” Європи і закликав до консолідації з метою захисту ідентичності європейських народів.

Сміливу позицію Орбана підтримала польський прем'єр Беата Шидло.

Варто зазначити, що у роботі форуму у Криниці-Здруй взяв формальну участь і український прем'єр Володимир Гройсман. Проте він був надзвичайно пасивним і своєю поведінкою давав знати, що Україна не підтримує курсу центральноєвропейських країн.

Українські урядовці вже неодноразово заявляли про готовність України приймати мігрантів у рамках співпраці з Євросоюзом. Як бачимо, наші західні сусіди, попри своє членство в ЄС, демонструють принципову позицію захисту національних інтересів. Натомість наша влада, незважаючи на те, що Україна не є членом ЄС, готова національними інтересами жертвувати.

У той час, коли Україна грається у євроінтеграцію, центральноєвропейські держави знаходять сміливість протистояти несправедливим прагненням Брюсселю. Фактично, зараз триває побудова Інтермаріуму (Міжмор'я) як справжнього бастіону Європи — геополітичного блоку центральноєвропейських держав, які прагнуть зберегти власну свободу, суверенітет, ідентичність. Порошенківська влада саботує підключення України до процесу цього будівництва, прирікаючи нас на роль безправної периферії.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Європейський Союз,Виктор Орбан,мігранти,Угорщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.