Обама vs Кастро: переміг досвід

22 марта 2016, 20:05
Мотивационный коуч, политтехнолог
0
77

Так з лідером США себе ще ніхто не поводив! Аналіз зустрічі Рауля Кастро з Бараком Обамою, або що я прочитав у КРАСНОМОВНИХ ЖЕСТАХ обох ЛІДЕРІВ...

На прес-конференції Обами і Кастро (22 березня 2016 року) один з журналістів запитав обох лідерів про розвиток відносин між країнами. Поки Обама відповідав на адресоване йому питання, Кастро покликав свого помічника і, нахилившись до нього, почав про щось питати. Президент США закінчив говорити, але кубинський лідер як і раніше був зайнятий бесідою. Завершилася прес-конференція з ініціативи Кастро, який у відповідь на прохання журналістів задати ще питання сказав "На цьому все!". Після цього він підійшов до Обами, який хотів поплескати його по плечу, взяв очільника Білого дому за руку і підняв її вгору. Президент США виглядав злегка здивованим, але чинити опір не став.

Далі було більше... 
Покидаючи сцену, Кастро вправно уник ще одного класичного жесту Обами. Американець завжди прагне продемонструвати своє домінування та покинути сцену чи зайти у приміщення останнім. Для цього він спеціально "прихоплює" партнера за талію та ніби направляє у потрібний йому бік, інколи навіть підштовхує. Таким чином, він демонструє своє домінування та стверджує жестами, що "ВІН ГОЛОВНИЙ!"

Якщо перекласти з мови жестів, то під час останньої зустрічі з Обамою Рауль КАСТРО заявив, що "АМЕРИКАНЦІ не будуть повноправними господарями на острові СВОБОДИ!"

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: международные отношения,Барак Обама,Рауль Кастро
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.