Лоджія - як окрема кімната

13 марта 2014, 15:11
социальный психолог
0
178

Лоджія - це сучасна модифікація балкона, її можна перетворити на додаткову, хоч і невелику кімнату. Використати цей простір можна по-різному. Розглянемо кілька найбільш популярних і цікавих варіантів

http://myravejnik.com/wp-content/uploads/2012/06/1294572853_dizajn-lodzhii-3604.jpg

Міні-спортзал. Якщо прикріпити до торцевої стіни лоджії шведську стінку, поставити тренажери, покласти на підлогу рогожу з сізаля, то вийти відмінне місце для щоденного зайняття спортом на свіжому повітрі. Обробка стін легким пластиком, горизонтальні жалюзі і пара дзеркал завершать картину.

Робочий кабінет. По довжині стіни лоджії можна повісити полиці на різному рівні, в торцеву стіну вмонтувати комп'ютерний стіл. Для сидіння підійде невеликий стілець, що крутиться, зі спинкою і підлокітниками. І що, важливо продумати достатнє освітлення робочого місця.

Місце для відпочинку. На лоджії добре посидіти з друзями, подихати повітрям і помріяти. Невелика канапка, чайний столик, декілька оригінальних світильників і легкий тюль, що рятує від сонця створять затишну і розслабляючу обстановку. Інший варіант - невелика барна стійка і мінібар.

Оранжерея. Це, мабуть, найпоширеніший варіант використання лоджії. На стіни вішаємо полиці для квіткових горщиків, настінні кашпо, ставимо пару підлогових квіткарок і отримуємо оазис живої природи в міській квартирі. Освітлення робимо яскравим, особливо якщо лоджія виходить на північну або західну сторону. Оранжерею можна поєднати з живим куточком, поселивши там хом'яка або щурика. Але не забувайте, що і рослинам, і тваринам потрібна певна температура повітря.

Ось далеко не повний список варіантів використання лоджії. Тут є простір для фантазії. А ось зберігати там взимку велосипед, а літом лижі - нудно і не раціонально.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.