Критерії вибору постільної білизни

13 марта 2014, 14:51
социальный психолог
0
145

З цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно вибрати для себе постільну білизну. Питання вибору постільної білизни цікавить багатьох, і дійсно, важливо вибрати такий комплект, на якому зручно спатиме.

http://hivemind.com.ua/wp-content/uploads/2013/01/7c826b8942e7.jpg

Перш, ніж зупинити свій вибір на тому або іншому комплекті білизни, виміряйте ліжко або диван, щоб не помилитися з розміром. Краще здійснювати купівлю не на ринку або у випадковій торговій точці, а в спеціалізованому магазині. Там ви завжди зможете звернутися до продавців-консультантів, які обов'язково допоможуть вам з вибором.

Ми рекомендуємо вам купувати комплекти з натуральних тканин. Важливо, щоб тканина пропускала повітря і вбирала вологу. Самий відповідний варіант при цьому - бавовна. Про склад тканини можна дізнатися з етикетки. Якщо етикетка приклеєна погано, то таку білизну краще не купувати - вона може виявитися неякісним. При купівлі понюхайте білизну - якщо є якийсь запах, значить, вона неправильно пофарбована, і фарба може незабаром злізти. Так що такий комплект краще не купувати.

Ми також радимо купувати ту білизну, яка вам зовні подобається, - адже вам потім на нім спати. А ще ми рекомендуємо вам вивернути шви навиворіт і ретельно оглянути їх. Білизна має бути зшита з використанням білизняного шва. Якщо шов звичайний і з наявністю необроблених країв, то цей варіант не підійде. Після пари прань така білизна розповзеться по швах.

Сподіваємося на те, що наша стаття допоможе вам у виборі відповідної постільної білизни.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.