Перестановка в квартирі допоможе змінити життя

13 марта 2014, 14:43
социальный психолог
0
138

Фахівці з фэн-шуй упевнені: хочете змінити життя - зробіть перестановку у будинку.

http://mamovediya.com.ua/wp-content/uploads/2013/07/perestan.jpg

Змінити життя допоможе перестановка в квартирі. А конкретні поради підкажуть, що саме треба змінити в інтер'єрі, щоб добитися конкретних змін в особистому життю.

Якщо ви вважаєте, що життя ваше нудне і з вами давно не відбувалося нічого хорошого, то, передусім, позбавтеся від мотлоху в квартирі! Обов'язково розчистіть усі далекі кути (антресолі, далекі полиці в шафах, балкони і так далі). Крім того, не залишайте багато порожніх місткостей: винесіть порожні банки-пляшки, приготовані для консервації. Не давайте бути порожнім вазам: заповните їх кольорами, черепашками, намистами - будь-яка фантазія вітається.

Хочете знайти другу половину? Для цього треба відкрити енергію будинку по притягуванню нових людей. Передусім приберіть зайві перегородки, щоб зробити квартиру відкритішою. Як можна яскравіше освітіть усю квартиру, наповніть її енергією Вогню (він притягає в наше життя любов). Не менш важливо організувати спальню так, щоб ваше ліжко нічим не нагадувало ложі одинака : купіть широкий диван, придбайте речі, які створюють затишок. Розставте свічки - обов'язково запалюйте їх час від часу.

Якщо ви мрієте про фінансове благополуччя, то оформите південно-східну частину вашої квартири в зелених тонах. Там же поставте домашній фонтан (підійде навіть картинка/фото із зображенням фонтану). І ще, розкидайте по кутах дрібницю.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.