Бойки - етнічна група карпатських українців, походять з Марсу

14 ноября 2013, 15:08
0
599
Бойки - етнічна група карпатських українців, походять з Марсу

Останні знахідки антропологів, генетиків і астрономів потрясли науковий світ і громадськість

Давно відомий факт генетичної віддаленості бойків від інших етнічних груп які проживають в одному з Бойками регіоні, а саме в Карпатській Україні. Археологи, антропологи і генетики всього світу довго не могли знайти пояснення цьому феномену.
Недавно було опубліковано серію фотографій зроблених марсоходом Curiosity. На одній з яких було чітко зафіксовано череп гуманоїда. Згодом марсохід взяв проби ДНК з зразка уламку черепа і результати аналізу потрясли світову громадськість. Після співставлення результатів аналізів з базами даних було виявлено що ДНК марсіанського гуманоїда на 99.8% співпадає з ДНК етнічної групи Бойків що живуть на північно-східних cхилах Карпат на території Львівської та Івано-Франківської області.

Цей факт нарешті дав пояснення генетичній віддаленості Бойків від сусідніх етносів в Карпатському регіоні.

Особисто я , як 25% бойко, дивлячись на нічне карпатське небо, з дитинства відчував свій генетичний і духовний зв’язок з червоною планетою. Тепер цьому є пояснення. Може колись вдасться повернутися на історичну батьківщину.

 

Ах, ну так.... забув про традицію: на заключення майже бойківська пісня, так сказати "із нєобузданноґо":І ще бойки в Святій Деревині:Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.