"Мистецтво жити разом"

6 ноября 2013, 01:27
0
267
 Мистецтво жити разом

Сучасна література давно «опопсилася», відкинувши на задній план книги, що дійсно змушують задуматися. Проте за збігом обставин мені до рук потрапила збірка «Мистецтво жити разом».

У нашому світі величезна к–сть нагальних проблем про які всі говорять і докладають зусиль, щоб з ними боротися: озонові діри, глобальне потепління і т.д. Проте, моральна та розумова деградація суспільства – це першопричина більшості із цих проблем. Книги – ось, що дійсно змінює людей на краще. Колись вони допомогли Альберу Камю боротися зі страшною хворобою та стати тим, ким він став. Лікувальна сила книг залишилась такою ж, але професійних «лікарів», на жаль, поменшало. 

Сучасна література давно «опопсилася», відкинувши на задній план книги, що дійсно змушує задуматися. Вони існують, проте доза їх занадто мала. Всі ми знаємо, що друкують ті книги, які купують і, на жаль, вибір, що зробили читачі, неприємно дивує.


За збігом обставин мені до рук потрапила книга «Мистецтво жити разом» - збірник наукових робіт і статей, що розкривають певні аспекти нашого життя, відкривають нам нові обличчя, оцінюють події - що так чи інакше вплинули на Україну чи світ. Роботи вміщені у книзі обиралися на конкурсній основі, тому до нас дійшли лише найякісніші та глибоко аналітичні праці.

Проблеми, що підняті у збірнику, досить оригінальні. Багато з них ви могли і не помічати раніше, проте не зможете ігнорувати після прочитання. Написано усе досить простою та зрозумілою мовою. Автори статей проводять ґрунтовне дослідження обраної теми, а нам залишається просто зробити висновки і винести для себе певні уроки.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.