Куди зібрався балотуватися Вілкул?

26 сентября 2013, 07:05
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
169

Віце-прем’єр, можливо, почав президентську кампанію на перспективу

З цікавістю прочитав сьогодні зранку сенсаційну новину на УП про те, що віце-прем’єр Олександр Вілкул вирішив «позмагатися з аргетинським танго». В силу надзвичайної важливості новини цитую її повністю. :)

«Аргентинське танго і українське декоративно-орнаментальне народне мистецтво - Петриківський розпис будуть конкурувати за надання статусу нематеріальної духовної спадщини ЮНЕСКО.

Про це повідомив віце - прем'єр Олександр Вілкул у вечірньому ефірі Івано - Франківського обласного телебачення "Галичина " у середу.

"У грудні цього року в Баку відбудеться конференція ЮНЕСКО. Більше 30 країн будуть голосувати за надання Петриківському розпису статусу всесвітньої культурної спадщини. У нас дуже потужні конкуренти, якщо чесно. Ми конкуруємо з аргентинським танго" , - сказав він.

За його словами, вже протягом трьох років працює над тим, щоб внести Петриківський розпис до культурної спадщини ЮНЕСКО.

"У нас вже пройшли виставки в Європарламенті, і у всіх країнах Євросоюзу. Зараз виставки йдуть по Азії. І ми віримо, що це перше українське народне мистецтво, яке буде внесено до всесвітнього надбання людства" , - зазначив Вілкул.

Як повідомлялося раніше, ЮНЕСКО вирішить, чи вносити Петриківський розпис до списку нематеріальної духовної спадщини.

На сьогоднішній день Україна не представлена ​​в списку об'єктів нематеріальної духовної спадщини ЮНЕСКО, а в списку матеріального духовної спадщини значаться 7 українських об'єктів.

Петриківський розпис - український декоративно-орнаментний народний живопис, який сформувався в Петриківці Дніпропетровської області».

 

Постійні піар-скандали, пов’язані з паном Вілкулом і розміщенням в ЗМІ подібних надзвичайно актуальних новин, дають підстави замислитися: для чого усе це робиться? Хто той злий геній, що постійно продукує подібні інформаційні приводи і головне, для чого? Можливо, це така витончена робота опонентів молодого чиновника?

Втім, здається, ні. Як не дивно, але стиль позиціонування Олександра Вілкула дуже схожий стиль позиціонування… раннього Віктора Ющенка. Ті ж міфологеми «молодого перспективного чиновника», «свіжої крові», «проєвропейськи налаштованого політика», та ж публічна орієнтація на «національні цінності» і ті ж часті появи в ЗМІ Заходу України в тому числі.

То може основна мета піар-потуг пана Вілкула це не зайняття посади керівника уряду, а дещо більше? А що – це нормальні амбіції, адже який солдат не хоче стати генералом?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: власть
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.