«Локшинорозвішувачі» Катеринчука

13 сентября 2013, 07:47
0
191
«Локшинорозвішувачі» Катеринчука

Відбором «локшинорозвішувачів» займався мій кум Сірьога Гайдай. Він і він сам кому завгодно навішає бананів на вуха

Люблю я локшину… Її можна не лише на вуха вішати, а й навколо голови закрутити. У мене в штабі навіть є така посада як «локшинорозвішувач». Але обійняти її не так вже і легко. Конкурс прискіпливіший, аніж кастинг прес-секретарки широкого профілю для олігарха. Я ж , звісно, не олігарх, а лише живу на гроші олігархів тому доводиться тримати марку. 

Відбором «локшинорозвішувачів» займався мій кум Сірьога Гайдай. Він і він сам кому завгодно навішає бананів на вуха. Якщо чесно, з кастингом він не сильно парився, а як, завжди залучив своїх корєшів. Таким чином в моїй команді стали працювати Вадим Карасьов. Цей «локшинорозвішувач» робив «тіпа експертні» висновки, що Києву потрібен такий мер як я. Бере правда дорого, 30 тис. баксів в місяць, зате безвідмовний. Розвішує локшину будь-якого формату і може аргументувати навіть те, що місяць краще світить аніж сонце. Перевірено на опитуванні. Останній рейтинг показав, що я гарно не дострибую не те, що до мерського крісла, а й до посади сільського голови Чапаївки. 

«Локшинорозвішувач» знайшов гарний аргумент: а чому в опитуванні зазначено Віталія Кличка? Адже ж він заявив, що не йде на Київ. Спритність язика і ніякого малювання. Правда, Сам Кличко тоді невдало заявив, що йде у Президента, а про те, що він не йде у мери сказав Тарас Березовець. Це мій другий «локшинорозвішувач». Правда, корчить із себе незалежного, але за 25 тис. «зелених» готовий навіть обрізання зробити і в іншу віру перекинутися. 


Роль Тарас «підспівувати». Так як це було із рейтингом. Березовець кинув інфу, а Карасьов приписав цю інфу Кличку, зробив з неї пулю і поставив під сумнів опитування. Так само це було із «будиночком бабусі». Ну який політик скаже, що хороми його? Правда, на Катю не наважився переписати хатинку. Та й не живу я з нею. А бабуся – це рідне.

Коментарі цих «локшинорозвішувачів» з’явилися один за одним. Завдання було підтягнути мене до рейтингу Порошенка (гарно Росія йому допомогла з торговою війною, ой гарно….), а Порошенка опустити до рівня мого будиночку. Саме тому й згадали, ще й про хороми Пороха. Нехай і його люди ненавидять. Можливо рейтинг хоч трохи впаде. Правда, сам я не бачив, не чув і не читав нічого нового про будиночок Порошка. Але, хто ж перевірятиме?!! Тим більше це ж «експертна думка». І звісно, все це замовив Олександр Попов… Ну треба ж на когось усіх собак вішати?!! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: заказуха,Попов,вибори,Олігарх,Микола Катеринчук,Сергій Гайдай,Тарас Березовець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.