«Я тебя щас убью, блядь…!»

7 августа 2013, 10:50
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
738
«Я тебя щас убью, блядь…!»

Путін "включив" сплячих агентів РФ в середовищі ПР

Регіонал Олег Царьов у вчорашньому інтерв’ю українському Форбсу заявив, що проект угоди про асоціацію з ЄС, яку ми все ще маємо шанс підписати на саміті у Вільнюсі, суперечить українському законодавству. Зокрема – Конституції.

Вперше я побачив пана Царьова під час знаменитої ратифікації Харьківських угод з балкону Верховної ради. Крізь дим шашок нардепів Парубія і Гримчака, літаючі яйця тодішньої опозиціонерки Лук’янової, а також під акомпонимент криків нардепів і зойків журналісток, чітко проглядався цей народний (в хорошому сенсі цього слова) депутат. Олег Царьов, немов всім відомий герой Арнольда Шварценегера, сміливо видерся на державний прапор, яким наївні опозиціонери намагалися прикрити гнізда для голосування, та безкомпромісно крушив усе, що потрапляло під руку. «Я тебя щас убью, блядь!, -- чулися вигуки Царьова на адресу якихось галімих «інтелігентішок» з опозиційного табору. – Сюда іді, сюда, сука, я сказал!»

До речі, пізніше кілька разів спілкувався з паном Царьовим в кулуарах – він, як не дивно, справив враження абсолютно адекватної та тверезомислячої людини.

Так от.

На підтвердження своїх слів про невідповідність угоди про асоціацію з ЄС з Конституцією пан Царьов надав висновок Незалежного українського центру правових ініціатив і експертиз "Правова держава". Який належить – кому б ви думали? – куму, та, за сумісництвом, майже офіційному постпреду Путіна в Україні Віктору Медведчуку. У мене, після прочитання цієї новини, відбулася внутрішня шизофренія: яким чином чинний нардеп від ПР, якого вважають парламентським лобістом віце-прем’єра, регіонала (!) Олександра  Вілкула (що мітить на прем’єрське крісло), може відкрито пропагувати ідеї, що їх просуває особистий ворог Януковича Медведчук? Але цьому є пояснення – Путін, заради досягнення своєї мети, «включив» своїх сплячих агентів – в тому числі і в середовищі ПР. Їх ще буде багато, не сумніваймося.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Партия регионов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.