Катеринчук не захистив власних виборців

3 августа 2013, 16:05
Владелец страницы
0
207

Мешканці Козятина звинувачують мілцію у вбивствах

Де Кактеринчук? Мешканці Козятина Вінничини, що входить до його 13-го округу, клянуть вбивць міліціонерів. Чому Катеринчук піариться на Врадіївці і чому не захищає своїх виборців?  Чому Катеринчук не захищає жертв закатованих міліцією людей? Чому Катеринчук не з'являється на окрузі? Яке він має право називатися народним? Чому Катеринчук зрадив виборців Козятина? Якщо він зрадив їх, то зрадить і киян. Як це було вже, коли він провів до Київради "людей  Черновецького".


Жертви мєнетів для Катекринчука - лише піар. Я й досі очікую відповіді на конкретне питання: чи правда, що кампанію Катеринчук кришує і фінансує міністр  внутрішніх справ Захарченко? Відповідь на цe питання пояснить де був Катеринчук, коли його виборці оббвивають порогу вимагаючи покарати мєнтів-вбивць.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Катеринчук,піар,виборці,13 округ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.