У Катеринчука рейтинг на рівні похибки

2 августа 2013, 07:10
0
234
У Катеринчука рейтинг на рівні похибки

Поганий настрій. Думав, що кияни люблять Буратіно, а виявилося, що ні! Він для них, як і раніше — поліно.

Настрій зіпсувало одне соціологічне опитування. Я його поцупив у опонента. Там сказано, що я на четвертому місці. І в мене рейтинг менше 2%. Майже статистична похибка. Це за умови, що балотуватиметься Віталій Кличко. Навіть у мого «друга» Порошка рейтинг  утричі більший.  

Якщо не буде Кличка, то я, відповідно, третій... Виявляється, дипломат, - рівновіддалений від опозиції і влади, - киянам подобається більше. 

Вони що, не читають листівок на будівельних парканах, де чітко сказано, що я «опозиціонер». А на Yuotub я втомився повторювати, що Порох і Попка — це погано. 

Скоро, запускаємо рекламу з унітазу. Мальвіна-Гайдай переконує, що під час “усамітнення”, так би мовити, під час процесу “облегчення”, мої мессиджи карще сприйматимуться. Тобто, щось вийшло, а натомість щось нове прийшло...

Правда, у мене є питання, чому це кияни не вірять, що я реально буду балотуватися... Соціологія це також показала.... 

Щось мій кум-поллітехнолог не ті фокус-групи проводить, а потім мені вішає локшину про якусь “нашу цільову аудиторію”, яку не чіпляє те, що я дерев'яний. 

Скоріш за все, доведеться провести нараду. Можливо, за участю спонсора. А у них розмови коротки, а аргументи залізобетонні.  Так само з'ясуємо - чому мене послали у відомому напрямку учасники бутафорної “врадіївської ходи”... 

Можливо, фокус- групи — це співробітники його контори. Саме про них, як мантру, говорить Мальвіна-Гайдай. Можливо, це співробітники його контори із диваном фактури спідньої білизни фабрики “Червона пролетарка”? Якщо Ющу він втюхав їх як волонтерів, які в екстазі його підтримати з рекламних щитів, то, не виключено, ці ж “волонтери” і малюють результати цих фокус-груп.

Здається, треба вносити корективи у стратегію кампанії. Своїм довгим носом відчуваю, що вітер змінюється. Головне, аби вітрюган не здійнявся. Інакше знесе мене з київських перспектив як нашу Наташу із парламентських. Тоді доведеться йти відпрацьовувати затрачені кошти в уряд Азірова...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Попов,вибори,кияни,Катеринчук Микола,мер Києва,Сергій Гайдай,Наталя Королевська,Мальвіна,Буратіно,Валерій Клочок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.