Про "них"

25 июля 2013, 07:39
0
291

для симетрії


Останнім часом (через майбутню Угоду про асоціацію з ЄС чи ще з якихось причин) на блогах сильно, сильніше від звичайного, возбудилися  коти геічі і інше небайдуже насєлєніє Рассіі зі своїм традиційно любимим заняттям - виливанням тон помиїв на Україну. Помиїв від них стало більше, а самі коти-геічі нервовішими.
Впринципі у нас ніхто і до того ніхто особливо не заперечував що Україна "цвіте і пахне", особливо в останні 3 роки правління банди Януковоча-Азарова. Скоріше навпаки. Проте їхня російська наполегливість змусила глянути на те як вони живуть у своїх бірульовах.

Три роки тому Путін у супроводі кортежу з приблизно сотні авто проїхав цілих 350км по федеральній автотрасі Хабароск-Чіта. Якою є нині ця автодорога?

це ділянка автотраси під Бердськом, Новосібірська область.

цю ділянку автотраси лише тиждень перед тим повністю укллала фірма ООО "Дорожник"


ділянки федеральної автотраси "Колима" і "Лєна"


А це заправки. На Колимі. Асортимент там представлений не "95м", чи навіть "92м" - а лише двома речами - "бєнзін" і "дізєль"


А це ведмеді які прогулююцця федеральною автотрасою біля Новосібірська.В Якутії розмило 100км. федеральної автотраси. Багато водіїв застрягло на цій автотрасі і тиждень (!) чекали евакуації владою. Вкінці-кінців все закінчилось тим що заплатили по 15тис.руб щоби звідти вилізти.


розмита автотраса.

міст на трасі "Лєна"

Без коментарівПропоную нагородити орденами, медалями, і мільйонними преміями керівників нашого Укравтодору:)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.