Кому вигідно?

19 июля 2013, 14:17
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
246
Кому вигідно?

«Фарс, провокація і пиздь…ж» навколо пост-врадіївських подій зіграли на руку групі Льовочкіна-Фірташа

7 липня, побачивши в новинних стрічках повідомлення лідера «Спільної справи» пана Данилюка (який, звісно, провадить свою діяльність безкорисливо) про те, що жителі Врадіївки починають похід на Київ, на сторінці нашої групи в ФБ я написав наступне: «Так звана "Спільна справа" будь-яку, навіть найкращу ідею, перетворять в фарс, провокацію і банальний пиздь...ж». Як виявилося, все так і сталося.

Дозволю собі процитувати повідомлення УП про початок акції від 7 липня дослівно:

«У неділю в центр Києва на Майдан Незалежності вирушить хода протестувальників з Врадіївки Миколаївської області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк.

"В неділю 7-го липня з Врадіївки до Києва пішки вирушить частина протестувальників з вимогами звільнення міністра МВС Захарченка та переатестації громадськими комісіями всіх працівників міліції", - написав Данилюк.

За його інформацією, хода розпочинається в селищі Врадіївка о 10 годині ранку неділі з короткого мітингу напроти будівлі відділу внутрішніх справ.

Маршрут ходи: Первомайськ (8 липня); Голованівськ (10 липня); Умань (11 липня); Монастирище (12 липня); Жашків (13 липня); Біла Церква (15 липня); Фастів (16 липня); Васильків (17липня); Київ-Майдан (з 18 липня-безстроково).

Пізніше прес-служба "УДАРу" повідомила, що нардеп Сергій Каплін приєднується до мешканців Врадіївки, які вирушили пішою ходою до Києва.

Як відомо, 27 червня до лікарні Врадіївки потрапила 29-річна Ірина Крашкова, яку було жорстоко зґвалтовано та побито. Ґвалтівниками виявилися два офіцери міліції – лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак, а також таксист Рябіненко.

Поліщук та Рябіненко були затримані одразу, а у Дрижака виявилося алібі: він на момент злочину чергував у райвідділі, про що нібито є відеодокази. Пізніше його також було арештовано.

Поліщук є племінником прокурора Заводського району Миколаєва.

Дрижак є хрещеником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка».

Звертаю увагу на одну маленьку, але суттєву деталь у цьому повідомленні – «Пізніше прес-служба "УДАРу" повідомила, що нардеп Сергій Каплін приєднується до мешканців Врадіївки, які вирушили пішою ходою до Києва». Я думаю, що після нещодавніх публікацій тієї ж УП стосовно аналізу виборчих списків партій ні в кого вже нема сумнівів щодо основних спонсорів УДАРу – ними небезпідставно називають нинішнього керівника АП Сергія Льовочкіна та його партнера Дмитра Фірташа.

Тепер по порядку. «Врадіївська хода» розпочалася як абсолютно обгрунтований громадянський протест громадян проти свавілля міліції, її «безпрєдєлу» та безнаказаності. Потім – під час акції – до протестувальників почали поступово примазуватися політики з різних опозиціних окопів: спочатку – УДАРу, згодом – якось невдало і непереконливо -- «Батьківщини». Своїми діями і коментарями політики успішно перетворили акцію на «говорильню», паралельно розсваривши її учасників. В результаті – колона «врадіївців» під Києвом поділилася на дві групи, які пішли різними шляхами – одні під МВС, інші – на Майдан. Під МВС «успішно» пропіарилися УДАР з «Батьківщиною», а на Майдані вночі тупо побили учасників акції та журналістів. При цьому малопоміченим лишився факт того, що заявку на акцію на Майдані подавав все той же нардеп Каплін з УДАРу.

Що маємо в підсумку. Зусиллями політиків акція селян зведена «на нуль», побиті її учасники та журналісти. Вимоги журналістів відставити Захарченка (якого, звісно, є за що відставляти) за події, інспировані сателітами Банкової. Найбільше в цій ситуації задоволений, певен, Сергій Льовочкін, який чужими руками (опозиціонерів) перетворив жар (народного маршу) на свою маленьку, але, можливо, суттєву перемогу у внутривидовій боротьбі Партії регіонів.

Крім селян, усі задоволені виконаною роботою.

Занавєс.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: оппозиция и власть
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.