5-ть питань Катеринчуку

16 июля 2013, 09:19
Владелец страницы
0
251
5-ть питань Катеринчуку

Якщо я засуну туди свій довгий ніс, то рано чи пізно мені його можуть вкоротити, шляхом обрізання

Микола Катеринчука  своєю передвиборчою активністю нагадує Наталю Королевську з її мрією. Реклами стільки, що вона не звучить хіба що,  вибачайте, за це слово у сортирі. Це коли я був малий і дерев’яний, то вважав, що можна закопати в землю п’ять монет, а з них виросте цілий мішок.  Тепер я знаю, що безкоштовний сир буває у мишоловці і якщо я засуну  туди  свій довгий ніс, то рано чи пізно мені його можуть вкоротити, шляхом обрізання. Тому у мене виникло кілька питань.
1. Чи правда, що Вашу кампанію фінансує міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко? Якщо можна, поясніть чому кошти Ви отримуєте з конвертаційних центрів росташованих  на Подолі та Оболоні?
2. Щомісяця Ваша рекламна кампанія коштує мільйон доларів. Як Ви плануєте віддавати витрачені кошти?  
3. Чи маєте Ви письмові зобов’язання перед Адміністрацією Президента, на зразок тих, які Ви давали Леоніду Черновецькому  під час минулої кампанії, коли троє із п’яти проведених Вами депутатів перейшли до «молодої команди» мера? 
4. Чи правда, що ваша кандидатура розглядається як основна, якщо не вдасться підняти підтоплений снігом рейтинг Олександра Попова?
5. Чи можете Ви назвати суму допомоги, яку перерахували від «мєнтовського свавілля» Ірині Крашковій з Врадіївки? Так само, будь ласка, назвіть прізвище адвоката, який захищає інтереси постраждалої і який домігся аби один із кривдників був арештований?
Відповідь на свої питання можете опублікувати у себе на сторінці у «Фейсбуку». Я її уважно прочитаю, а те що не зрозумію, то мені розтлумачить тато Карло.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Попов,Катеринчук,вибори,гроші,Наталя Королевська
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.