Наказ Міністра освіти про об'єднання вузів

30 июня 2013, 13:53
0
297

Одеський державний аграрний університет проти приєднання до Одеської національної академії харчових технологій

Шановна молодь України!!!!

Одеський державний аграрний університет щиро вітає Вас зі святом – Днем молоді!!! І з нагоди свята бажає усім міцного здоров’я, благополуччя, успіхів в навчанні та роботі, творчої енергії, завжди досягати поставленої мети. Пам’ятайте, Ви – сьогодення України та її майбутнє.  Ви – наша інтелектуальна еліта, духовне поле нашої нації. Ви – люди високої культури і творчої наснаги. Від наших зусиль залежить займе Україна гідне місце серед розвинених європейських держав і країн світу. Ми знаємо, що Україна – це потужна аграрна держава, яка, володіючи третиною світових чорноземів, має високий потенціал розвитку сільського господарства. Проте 26 червня 2013 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про об’єднання Одеського державного аграрного університету з Академією харчових технологій! Ні в якому разі не можна допустити цього!!!! Не зрозуміло яким чином буде реалізована Державна програма «Рідне село», що ініційована Президентом України, якщо у двох областях України – Одеській та Дніпропетровській йде ліквідація аграрних вищих навчальних закладів. Адже саме аграрна країна, аграрна Одеська область залишається без своїх кваліфікованих аграрних спеціалістів у майбутньому!

Трудовий колектив та студенти Університету просять Президента та Прем’єр-міністра України та усіх небайдужих вжити заходів, щоб запобігти приєднанню Одеського державного аграрного університету до Одеської національної академії харчових технологій! Ми просимо зберегти наш Одеський державний аграрний університет!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.