Київська влада - іспит провалено !

26 марта 2013, 15:32
громадсько-політичний діяч
0
199
Київська влада - іспит провалено !

В той час, коли в парламенті та Конституційному суді вирішується питання чи бути виборам в м. Києві, природа сама вирішила перевірити дієздатність київської влади. Висновок - влада в Києві неефективна

Провівши більше 2 годин в міському транспорті на шляху від Лісового масиву до Троєщини (звичайно 15 - 20 хвилин), дізнаєшся про ставлення киян до влади більше, ніж за десяток соціологічних опитувань. Те, що самим культурним та миролюбним висловлюванням було "гнать этих пи...ров" багато про що говорить. Стихія останніх днів стала каталізатором недієздатності Київської адміністрації і викрила системні недоліки в роботі КМДА. 

Непрацюючий громадський транспорт, нерозчищені шляхи, люди, які більше ніж по 10 годин простояли у міських пробках без будь-якої допомоги і уваги з боку місцевої влади - ось красномовний результат роботи державних органів. 

В західних країнах, де ефективність влади достатня, після природних катаклізмів майже завжди перемагає діюча влада. В Києві ж неефективні дії влади призвели до повного її краху в очах киян.

Якщо вибори в Києві відбудуться цього року, діючій владі взагалі нема на що розраховувати , рейтинги О.Попова нищівно малі, ймовірність перемоги на місцевих виборах опозиції - 90 %. Тож у влади залишається тільки один вихід - відтягування виборів на якмога довший період (що і робить більшість у Верховній раді під різними приводами не приймаючи в цілому постанову про проведення виборів Київського міського голови та Київради).

Але чи не помилка це в таких умовах? Чи не почне вибори радикально налаштована вулиця? А якщо почне, то чи не стоятиме вже питання і про центральну владу в Україні?

Відповіді на ці питання ми незабаром отримаємо. Чекати недовго.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.