Кваліфікована партія шукає собі народ

22 февраля 2013, 17:07
громадсько-політичний діяч
0
281

про деякі підтексти української політики

На українській політичній карті ми насьогодні бачимо чимало розкручених брендів "БЮТ", "ПР", "УДАР", "Свобода" тощо. Але що ці бренди означають для нас - пересічних українців? Чим вони нам корисні? І чи корисні взагалі?
Ні для кого не буде секретом, що основна маса політичних гравців у нас деідеоелогізована. Бренди тримаються в основному на відомих прізвищах і багатьох абсолютно не турбує, що, наприклад,  це відоме прізвище нещодавно "заробляло" дуже багато ударів в голову, що навряд стимулює підвищення інтелектуального рівня.
На мій погляд, основна проблема українського політичного поля в тому, що за кожним популярним політичним проектом стоять інтереси великих фінансових груп, які граючі у вибори, ділять між собою економічні активи України. І самими різними способами "шукають собі народ", який і використовують як одноразовий....електорат. 
Закономірно, що при такому розкладі політичним лідерам не до проблем виборців. І це ми відчуваємо щодня. Минуло вже чимало часу після закінчення виборів до Верховної Ради, але особисто я не бачив ще жодної приймальні народного депутата на лівому березі в Києві. Вибори вже завершилися і панам депутатам не до нас. Де на Троєщині приймальня Яворівського? А які перли видавав на зустрічах, ну просто друг і брат кожного.... (ну кого, вже не знаю). А де приймальня пана Іллєнка (чи він тільки по парканах спеціалізується)?
Отак от, шановні кияни, залишились ми з вами знову осиротілими (тобто без депутатів).
Що ж в такій ситуації робити? Як на мене, то треба розвивати партійні інститути "знизу", тобто від нас. Чим менше в них буде гучних імен, тим краще. Може тим, кому не треба захищати свої мільйони, вдасться набагато краще захистити свого виборця, да і про проблеми виборців такий депутат знатиме не з чуток. 
Тож є над чим замислитися...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.