Відкритий лист мажоритарним кандидатам - однодумцям

18 сентября 2012, 07:52
журналіст, підприємець офіцер запасу
0
429
Відкритий лист мажоритарним кандидатам - однодумцям

У Києві кандидати-мажоритарники утворили "Територіальну платформу України" та закликають колег приєднатися до них!

Я, як незалежний від влади та опозиції кандидат, підтримую Вашу ініціативу та готовий до неї приєднатися. Особисто сам бачу, спілкуючись з людьми, що вони прагнуть мати альтернативних кандидатів. Своїх, народних кандидатів у парламенті. Та нажаль, виборцям важко повірити одній людині, більш того, вони вірять мені та не вірять, що один я зможу щось змінити. Тому я вважаю, що таким як ми протрібно звернути на себе увагу громадськості, але не поодинці. Нам дійсно потрібно обєднатися та гучно про це заявити.
З повагою. Віталій Дерпак (кандидат від округу № 217, Оболонь, № 8 у виборчому бюлетні, www.derpak.com.ua).

Подія:
Київ. 17 вересня. УНІАН. Кандидати у народні депутати України Олена Билінська (одномандатний виборчий округ № 222, Київ) та Сергій Панченко (округ № 223, Київ) підписали меморандум про об'єднання у "Територіальну платформу України" та закликали інших кандидатів-мажоритарників приєднатися до них.

Про це О.Билінська та С.Панченко повідомили сьогодні на прес-конференції в УНІАН.
"Сталося так, що авторитет влади й довіра до неї впали до найнижчого рівня за всі роки незалежності. Те саме слід сказати й про так звану опозицію, яка нещодавно вже була при владі, скомпрометувала себе, а тепер знову прагне стати владою і "узяти реванш". Майже ніхто з українців зараз не вірить у те, що і влада, і опозиція прагнуть вирішити проблеми у суспільстві", - сказав С.Панченко.

На його думку, прихід до влади нових людей без зміни системи управління проблему також не вирішить. "Ми пропонуємо вирішення проблем через затвердження народовладдя, надання громаді реальної влади на місцях, а також через створення громади як суб'єкта господарювання", - зазначив він.

У свою чергу О.Билінська повідомила, що до цієї платформи готові приєднатися ще 12 кандидатів, які балотуються шляхом самовисування в одномандатних виборчих округах. "Зараз ведеться переговорний процес", - уточнила кандидат.

За її словами, "Територіальна платформа України" після обрання до парламенту має намір ініціювати ухвалення нових законів, які регулюватимуть механізм проведення референдуму, створення механізму загальнонародного контролю за діями влади та відкликання депутатів або керівників місцевих влад. "Ми, як практики, бачимо вирішення складних питань економічного та громадського розвитку нашої держави", - підкреслила О.Билінська.

Довідка УНІАН. О.Билінська балотується у депутати по одномандатному виборчому окрузі № 222 (Солом'янський район, Київ), в якому один з найвищих рівнів конкуренції. 
С.Панченко балотується до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 223 (Шевченківський район, Київ). В цьому окрузі за депутатський мандат змагаються 25 кандидатів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.