І виникає запитання, за кого та навіщо?

13 сентября 2012, 20:14
журналіст, підприємець офіцер запасу
0
467
І виникає запитання, за кого та навіщо?

"...Бойцы "Беркута" говорят, что платили начальству по 150 гривен в месяц, чтобы не потерять работу..." -«Сегодня» выяснила подробности бунта, который происходіт в украинской милиции.

І виникає запитання, за кого та навіщо? За 4000 грн. мінус побори керівництва наші елітні міліцейські підрозділи охороняють та захищають цю злодійську владу. Така ж сама ситуація і у армії. Офіцерів лякають звільненням та позбавленням премій, якщо вони не дай боже вискажуть своє невдоволення владою чи керівництвом, у солдат забирають копійки, які передають їм батьки на різноманітні надумані заходи, або за чергову відпустку чи добове звільнення. Невже ми офіцери запасу та діючі офіцери МО та МВС будемо все це терпіти. Вже в ніч після голосування з великою вірогідністю влада віддасть наказ силовим структурам щодо розправи над людьми, які зберуться відстояти свої голоси та своїх кандидатів. Що тоді? Чи не потрібно вже нарешті запитати себе: « Я за народ, за своїх батьків, дітей,братів і сестер, друзів, чи я за людей, які чомусь вирішили, що вони вища каста, «голубая кров» та які тільки і бажають щоб зіткнути нас між собою, а в цей час ще більше напхати у свої гаманці?» Сьогодні треба не вагаючись прийняти рішення, що у разі отримання злочинного наказу керівництва по відношенню до українського народу, кожен офіцер чи солдат повинен відмовитись від його виконання незважаючи на небезпеку залишитись без роботи чи премії. Якщо сьогодні Ви оберете інший варіант то вже Ви особисто станете ворогом свого народу та своїх рідних!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.