Особисто. Громаді Оболонського району (округ № 217). Прошу почути!

11 сентября 2012, 23:35
журналіст, підприємець офіцер запасу
0
488
Особисто. Громаді Оболонського району (округ № 217). Прошу почути!

Люди прагнуть своїх делегатів у владі. Досить для партій і 225 місць за списками. Саме народні висуванці повинні отримати інші 225 місць щоб працювати, а не займатись партійно-клановими "розборками"!


         Шановні мешканці найкращого району Києва, земляки, друзі, я хочу повідомити Вам, що на відміну від багатьох моїх конкурентів не маю власного фінансового капіталу та свідомо відмовився від підтримки олігархічних структур, тому як впевнений, що для перемоги мені це не потрібно. Я вірю, що Ви здатні розпізнати справжню людину честі та слова серед тих, хто вже не вперше намагається обманути Вас та остаточно знищити усі Ваші надії на майбутнє. Вони знову будуть пропонувати Вам гроші, продовольчі набори, безкоштовні юридичні консультації та ще багато чого. Вони за наші гроші, які вкрали у нас за останні роки перебування у владі, будуть намагатися створити ілюзію своєї праці та турботи про нас, а вже наступного дня, якщо Ви за них проголосуєте, відберуть у нас останнє, тому як будуть мати усі для цього можливості та імунітет безкарності. Я вважаю, що треба брати у них все, що вони пропонують, бо все це вкрадено у нас, але голосувати треба за того кандидата, який завжди буде поруч з Вами, буде перейматися Вашими проблемами, проблемами свого округу, Вашої вулиці, будинку, який не буде прикриватися високими лозунгами про вирішення проблем усієї країни та ігнорувати Вас, а в цей час вирішувати питання пов’язані з власними бізнес- інтересами. Я розумію, що після того, коли нас щодня зомбують за допомогою куплених олігархами телеканалів різноманітними політичними шоу, де політики –шоумени так яскраво грають свої ролі, що Роберт де Ніро та Анджеліна Джолі готові віддати їм свої нагороди – «Оскари», Ви вже не бажаєте нікому вірити. Та ми повинні зрозуміти, що іншого виходу не має, нам потрібно іти на вибори та обирати, як це роблять громадяни усіх Європейських країн, щоб щось змінити.

Особисто я маю бажання не бути депутатом, а працювати депутатом, Вашим делегатом у владі та відповідно перед Вами і нести усю відповідальність за свої дії. Я вже зараз готовий присягнути, що якщо порушу будь-який з пунктів своїх обов’язків чи зобов’язань особисто складу з себе повноваження наступного ж дня. Мені не потрібна депутатська недоторканість, мені не потрібні необґрунтовані льготи та привілеї і тому це буде одне з перших моїх завдань - позбавитись від цих таких "солодких" для багатьох кандидатів речей. І взагалі я за скорочення кількості депутатів усіх рівнів. Моє головне бажання бути корисним в першу чергу своїм виборцям, а також робити все, що в моїх силах для своєї країни. «Один у полі не воїн», як офіцер спецпідрозділу Головного Управління розвідки МО України, я знаю це не по книжкам та я також знаю, що все велике починається з малого. Я впевнений, що багато таких як я має шанс цього разу прийти у Парламент та об’єднавшись показати, як може працювати справжня українська, народна влада. І впевнений я у цьому на 100% тому, що на 100% впевнений у Вас, у Вашому виборі. Що стосується мене самого, я його вже зробив, зареєструвавшись кандидатом у депутати та свідомо вирішивши присвятити подальше своє життя служінню народу України вже не у статусі військової, а цивільної людини.

Наперед вдячний усім Вам за підтримку та віру у мене. Я ніколи Вас не зраджу. Пам’ятайте – «Ніхто крім нас!»

З повагою, Віталій Дерпак

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.