Продолжение борьбы или мы на НТН!

2 августа 2012, 09:24
0
427

Видео на сайте НТН исчезло... Публикую копию... http://goo.gl/ezjrB

В предыдущей заметке я описал ситуацию с квартирой СБУ, вот короткий видеорепортаж вышедший вчера на канале НТН. На сайте канала информация куда-то пропала вот копия.Видео на НТН

Это текст видео: 

Жінку з маленькою дитиною викинув на вулицю рідний батько. Полковник СБУ, що отримав службову квартиру в Борисполі для проживання всієї сім'ї, розлучився з дружиною та знайшов собі іншу. Донька та онук, які мешкали з ним, стали зайвими. Через суд полковник виселив родичів.

Зі сльозами на очах жінка пригадує - її біди почалися після розлучення батьків.

Юлія Завалишина, мешканка м. Борисполя:

- Як тільки батько подав на розлучення з моєю матір'ю, у нас стосунки помінялися докорінно. Від любові до ненависті один крок. Він зробив оцей крок. Якщо я була для нього раніше його донечкою, тепер я стала для нього ворогом номер один.

Спочатку ворогували, а коли батько дізнався, що донька носить під серцем дитину, зовсім озвірів. Юлія розповідає: він робив усе, аби перервати вагітність.

Юлія Завалишина, мешканка м. Борисполя:

- Зі своєї машини зняв старі колеса, положив нам під двері. Ми двері відкривали, спіткнулися, ледь не впали через них. В мене вже був великий термін, 6-7 місяців вагітності, він мене обзивав брудними словами: "Тварь, щоб ти здохла, сволота, убирайся отсюда…" Це були постійні слова, це самі ласкаві звернення до мене.

Та попри все дитина таки народилася. Нині Владикові рік і вісім місяців. Однак молода сім'я опинилася без даху над головою. Розлучившись, батько привів у квартиру нову дружину. Заради неї - викинув рідних на вулицю.

Анатолій Пасічний, друг родини: 

- У него молодая супруга есть, которая сказала, что я приду в эту квартиру тогда, когда она будет пустая, никого там не будет жить. И он начал применять все интенсивные меры для того, чтобы выселить семью.

Однак юристи кажуть - права виселяти доньку з оселі чоловік не мав. Позаяк ордер на помешкання виданий на всіх членів родини.

Юрій П'ятов, юрист:

- Никто не имеет права выписывать из этой квартиры и выселять даже в судебном порядке. Также все члены семьи, которые прописаны в этом ордере, имеют право на приватизацию квартиры.

Відстоювати свої та права сина Юлія має намір до останнього. Та, нажаль, розповідають у Службі в справах дітей Київської облдержадміністрації, закон завжди залишається на боці власника квартири, а не користувача. І судові справи майже не завершуються на користь неповнолітніх.

Алла Шаповал, заступниця керівника служби у справах дітей: 

- В моїй практиці більше ніж 10 років роботи у службі в справах дітей, я не мала позитивного досвіду, щоб залишили користувача на території власника, якщо він захотів дитину виселити. Судові інстанції не цікавлять, куди піде користувач цього житла з дитиною. Виписують в буквальному смислі на вулицю.

У ситуації Юлії Завалишиної власником житла є служба безпеки України. За її ж допомоги колишній полковник СБУ і виселив свою доньку та онука. Поспілкуватися наживо з чоловіком не вдалося, а телефоном розповів - донька сама від нього відреклася через те, що вирішив розлучитися з її матір'ю. Поневіряннями Юлії та маленького Владика батько не переймається.

Юлія Завалишина, мешканка м. Борисполя:

- Зараз переїжджаю від родичів до родичів. Наразі намагаємось знайти квартиру, щоб зняти житло з дитиною.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.